سپیدرود دیدار پرحاشیه را از ملوان برد
23 شهریور 97 - 19:19

گیلان آنلاین: تیم فوتبال سپیدرود رشت در دیدار سنتی و پرحاشیه برابر ملوان انزلی به برتری خارج از خانه یک بر صفر رسید و به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی باشگاه های ایران صعود کرد.

 

 

 

گیلان آنلاین: امروز (جمعه) در یکی از حساسترین دیدارهای مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی باشگاه های کشور، تیم دسته اولی ملوان انزلی در ورزشگاه تختی انزلی از سپیدرود رشت میزبانی کرد و در نهایت شکست را پذیرا شد و از گردونه مسابقات کنار رفت.
«حسین زرگر» از داوران باتجربه فوتبال ایران، قضاوت این دیدار پرحاشیه را برعهده داشت.
رویارویی ملوان و سپیدرود همچون گذشته حواشی زیادی داشت و هواداران 2 تیم بارها بر علیه یکدیگر شعارهای نامناسبی سر دادند.
در دقیقه 45 پس از تکل خشن «میثم تهی دست» مدافع سپیدرود روی بازیکن ملوان، سنگ پرانی از سوی هواداران میزبان آغاز شد به نحوی که اعضای تیم سپیدرود مجبور به ترک زمین و حضور در رختکن شدند.
حتی داور بازی نیز این سنگ پرانی ها بی نصیب نماند و پس از آسیب دیدگی جزئی از مسئولان برگزاری خواست تا شرایط را برای ادامه این دیدار فراهم کنند.
«علیرضا عزت کرامت» هافک تدافعی سپیدررود به دلیل برخورد سنگ با شکستگی جزئی از ناحیه سر روبرو شد.
تعدادی از تماشاگران ملوان و سپیدرود نیز پس از این ماجرا برای دقایقی درگیر شدند که در این بین یک هوادار میهمان به دلیل برخورد سنگ با سرش با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد.
پس از حدود 10 دقیقه و آرام شدن نسبی جو ورزشگاه، بازی ادامه یافت.
در دقیقه 55 اشتباه مدافع ملوان موجب شد تا دروازه بان ملوان ناچار به خطای پنالتی بر روی محمد غلامی مهاجم سپیدرود شود. «محمد غلامی» باتجربه خود پشت این ضربه ایستاد و موفق شد گل نخست را برای شاگردان «علی کریمی» به ثمر برساند.
در ادامه ملوانی ها حملات متعددی را برای رهایی از این شکست خانگی طراحی کرده و چند فرصت نسبی گلزنی نیز به دست آوردند که در زدن ضربات آخر، بی دقت بودند.
در دقیقه 90 بازهم پرتاب اشیاء از سوی تماشاگران میزبان مشکل ساز شد و کمک داور دوم آسیب دید.
پیش از این تیم های استقلال خوزستان، سایپا تهران و پدیده مشهد با برتری مقابل حریفان به یک هشتم نهایی صعود کردند.
قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی پس از مشخص شدن تمامی تیم های صعود کننده به این مرحله برگزار خواهد شد. / ایرنا

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام