شیرخوارگان حسینی در آلمان+عکس
26 شهریور 97 - 20:15

گیلان آنلاین: مادرانی که همراه با فرزندان شیرخوار خود در هشتمین گردهمایی شیرخوارگان حسینی در مرکز فرهنگ اسلامی فرانکفورت حضور داشتند، به یاد حضرت علی اصغر (ع) کوچک‌ترین شهید دشت نینوا به سوگواری پرداختند.

 

 

 

 

گیلان آنلاین: مرکز فرهنگ اسلامی فرانکفورت طی هشتمین سال متوالی، همایش شیرخوارگان حضرت علی اصغر (ع) را در شبستان مسجد جامع امام علی (ع) برگزار کرد. در هشتمین گردهمایی شیرخوارگان حسینی مادرانی که فرزند شیرخوار داشتند از راه دور و نزدیک به نیت توسل به حضرت علی اصغر (ع) در این مرکز جمع شدند تا بار دیگر بچه‌های خود را بیمه آن بزرگوار کنند.

این مراسم، یک‌شنبه ۲۵ شهریور برابر با ششم ماه محرم پس از اعلام برنامه با تلاوت قرآن کریم آغاز و با سخنرانی حجت‌الاسلام سیدمحمدحسن مخبر ادامه یافت.
مرثیه‌سرایی علی مصلایی پایان بخش این محفل بود.

شعرخوانی توسط فاطمه رهنمائیان یکی از کودکان مرکز و قرائت نذرنامه توسط سیمین کیانیوهمخوانی بانوان از قسمت‌های قابل توجه این محفل بود.

در این مراسم جمع کثیری از بانوان از ایران، آلمان، لبنان، ترکیه، یوگسلاوی، عراق، افغانستان و سایر ملیت‌های مختلف به همراه کودکان خود حضور داشتند. در حالی که لباسی شبیه به لباس حضرت علی اصغر (ع) بر تن فرزندانشان کرده بودند، آن‌ها را نذر یاری قیام امام زمان (عج) کردند.

در ادامه تصاویری از هشتمین همایش شیرخوارگان حسینی در مرکز فرهنگ اسلامی فرانکفورتمی‌ آید:

منبع: فارس

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام