نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت: چاپ
وجود سلیقه‌های مختلف موجب رشد جامعه می‌شود
26 شهریور 97 - 20:26

گیلان آنلاین: وجود سلیقه‌های مختلف همواره موجب رشد جامعه می‌شود زیرا هدف تمامی اندیشه‌های سیاسی در کشور حفظ نظام و ارزش‌های جمهوری اسلامی ایران است.

 

 

 

گیلان آنلاین: آیت الله رسول فلاحتی ظهر امروز در دیدار با جمعی از جوانان حامی دولت در رشت با اشاره به اینکه جوانان امیدهای جامعه هستند اظهار داشت: جوان بودن یک فرصت است و عیب و تهدید محسوب نمی‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با بیان اینکه جوانی یک ظرفیت بزرگ است و داشتن تفکر حزبی، جناحی و خط سیاسی ملاک و معیار برای جوانی نیست خاطرنشان کرد: وجود سلیقه‌های مختلف همواره موجب رشد جامعه می‌شود.

امام جمعه رشت با تاکید بر اینکه تمامی بخش‌ها و دستگاه‌های موجود در جامعه باید با دارا بودن دست‌ پا‌ک و فکر پاک همواره شیفته خدمت با مردم باشند گفت: جامعه افراد دارای فساد اخلاقی و معاند با نظام و ارزش‌های اسلامی را نمی‌پذیرد.

آیت الله فلاحتی با اشاره به اینکه مسئولان باید افراد انقلابی، ارزشی و عاشق خدمت به مردم را در امور به کار گیرند بیان کرد:  وجود و فعالیت رسانه‌ها در جامعه یک فرصت  بوده و فسادهای اقتصادی در کشور توسط رسانه‌ها برای مردم بیان شده است.

نماینده ولی فقیه در استان با تاکید بر اینکه نقد و انتقاد در جامعه باید سازنده باشد و همراه با نقد راهکارهای مناسب برای برون رفت از معضلات ارائه شود بیان کرد: تشکیل اتاق‌ اندیشه‌ورز در حوزه‌های مختلف جامعه امروز امری مهم و حائز اهمیت است.

امام جمعه رشت دولت و مسئولان را تصمیم‌گیران جامعه عنوان کرد و با اشاره به اینکه در شرایط کنونی سیاه نمایی به نفع هیچکس نیست خاطرنشان کرد: امروز مدیریت نظام اسلامی عملکرد موفقی در دنیا ارائه کرده است.

آیت‌الله فلاحتی ایجاد روحیه امید و امیدواری را در جامعه حائز اهمیت عنوان کرد و با بیان اینکه نقدها نباید در قالب یاس در جامعه بیان شود گفت: استان گیلان از جوانان و مدیران بسیار خوبی برخوردار است.

وی با تاکید بر اینکه بسیاری از مدیران استان گیلان توانمندی قبول تصدی مسئولیت‌های کشوری و حتی وزارت را دارند افزود: همگرایی همواره  باید با عقلانیت همراه باشد و این امر نیازمند توجه است.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با اشاره به اینکه انتقاد همواره باید با عقلانیت همراه بوده و تدبیر، هوشمندی و عقلانیت نیز در حمایت یک اصل است گفت: دشمنان برای نابودی نظام مقدس جمهوری اسلامی از هیچ تلاشی روی‌گردان نیستند.

امام جمعه رشت با بیان اینکه قدرت‌های سلطه‌گر همواره به دنبال زیر سوال بردن جمهوری اسلامی ایران هستند خاطرنشان کرد: دشمنان باید به درستی بدانند این نظام مقدس محصول تلاش هزار ساله علمای دین بوده و از کارآیی لازم برخوردار است.

آیت‌الله فلاحتی با تاکید بر اینکه مسئولان گیلانی موفقیت‌های مختلفی را در بخش‌های مختلف کشور کسب کردند بیان کرد: اقتصاد کشور به دلار وابسته نیست و دولت با اقدامات خود در مبادلات اقتصادی  با کشورهای دیگر این مقوله را اثبات کند.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با اشاره به اینکه فعالیت برخی افراد ناکارآمد در عرصه‌های مختلف جامعه مشکل‌ساز شده است تصریح کرد:  وجود ضعف‌های مدیریتی در برخی بخش‌ها موجب  بروز مشکل در بعضی از بخش‌های جامعه شده است.

وی با بیان اینکه اندیشه‌های مختلف سیاسی  باید یکدیگر را تحمل کنند زیرا هدف تمامی اندیشه‌های سیاسی در کشور حفظ نظام و ارزش‌های جمهوری اسلامی است گفت: جوانان ایران اسلامی در جامعه امروز دارای بینش سیاسی با افق‌‌های بلند هستند.

امام جمعه رشت با تاکید بر اینکه حمایت از نظام، انقلاب و مقام معظم رهبری هدف تمامی جامعه در شرایط کنونی است خاطرنشان کرد: توجه و اهمیت به افق‌های ترسیمی و اهداف انقلاب از سوی امام خمینی(ره) بسیاری از مشکلات موجود را برطرف می‌کند.

 

 

 

منبع: تسنیم

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام