نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت: چاپ
انقلاب اسلامی بر پایه احیای معنویت تشکیل شد
28 شهریور 97 - 09:35

گیلان آنلاین: انقلاب اسلامی به نام معنویت و احیای معنویت در زندگی بشر شکل گرفته تداوم پیدا کرده است.

 

 

 

گیلان آنلاین: آیت‌الله رسول فلاحتی شامگاه سه‌شنبه  در جریان بازدید از نمایشگاه «عمله شیطان» در سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت اظهار داشت: بزرگترین هدف بعثت انبیای الهی ایجاد خداگرایی و خدامحوری در انسان بوده است.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اشاره به اینکه در طول تاریخ منحرفان تلاش گسترده‌ای را برای ایستادن در مقابل انبیاء دنبال کردند خاطرنشان کرد: بزرگترین هدف منحرفان در زندگی بشریت ترویج زندگی اومانیسمی بوده است.

امام جمعه رشت با بیان اینکه بزرگترین اندیشه انحرافی در زندگی بشر زندگی بدون در نظر گرفتن خدا و قدرت الهی  است تاکید کرد: در طول تاریخ انسان‌های منحرف در مقابل انبیای الهی ایستاده و تلاش کردند مسیر زندگی انبیاء را به برای ترویج به مردم به انحراف بکشانند.

فلاحتی با تاکید بر نامه معاویه به فرمانداران خود در طول تاریخ اسلام خاطرنشان کرد: معاویه به فرمانداران خود فرمان داد تا هر فضیلتی که از پیامبر اکرم(ص) برای امام علی(ع) بیان شده است را محو و نابود کنند.

وی با بیان اینکه فرمانداران معاویه در جواب او اعلام کردند که نابود کردن فضیلت‌های امام علی(ع) از زندگی و افکار مردم ناممکن است افزود: معاویه در راستای این جواب از سوی فرمانداران خود اعلام کرد که فضیلت‌های بیان شده از سوی پیامبر(ص) در مورد امام علی(ع) را به دیگران نسبت دهید.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان  با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران بعثت بزرگ تاریخ پس از بعثت پیامبر اکرم(ص) است تصریح کرد: انقلاب اسلامی به نام معنویت و احیای معنویت در زندگی بشر شکل گرفته تداوم پیدا کرده است.

امام جمعه رشت با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) انقلاب اسلامی را براساس تعریف معنویت در زندگی بشر به وجود آورده است بیان کرد: هر حرکتی که در دنیای بشر براساس معنویت شکل بگیرد در دل‌ها نفوذ کرده و اثرگذار می‌شود.

وی با بیان اینکه دلی که تحول پیدا کند به طور حتم انسان را به بالندگی می‌رساند و در برابر قدرت‌های سلطه‌گر می‌ایستد تاکید کرد: عرفان‌های نوظهور کاذب زیادی پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایجاد شده و شکل گرفته است.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با تاکید بر اینکه امروز تمام حرکتی‌های تبلیغی دنیای استکباری در مسیر معنویت، جنسی است خاطرنشان  کرد: دنیای استکباری برای مقابله با معنویت‌های دینی و توحیدی تلاش گسترده‌ای می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه امروز اقتصاد بخشی از مسائل جهانی و بین‌المللی را تشکیل می‌دهد و بیشتر تحرک دشمنان در مسیرهای جنسی است گفت: قدرت‌های سلطه‌گر با وجود صرف هزینه‌های مالی بسیار و استفاده از افراد مختلف برای نابودی معنویت باز هم در برابر معنویت دینی زانو زدند.

فلاحتی با اشاره به اینکه سالانه وهابیون میلیاردها دلار برای از بین بردن نهضت حسینی(ع) در شبه قاره هند هزینه می‌کنند افزود: اما با وجود صرف این هزینه‌ها خودشان به طور واضح اعلام می‌کند که تنها یک دهه از محرم تلاش یازده ماهه آن‌ها را بر باد می‌دهد.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با تاکید بر اینکه تاثیرگذاری در معنویت برگرفته از مکتب اهل بیت(ع) است اعلام کرد:  اسلام با سرعتی سرسام‌آور و مطلوب در  درون ملت‌های دنیا نفوذ کرده و‌پیش می‌رود با حرکت‌های اثرگذار افق‌های روشن زیادی را به روی جهانیان عالم باز کرده است.

 

 

 

منبع: تسنیم

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام