قرارداد استیکرهاى میلیاردى فدراسیون فوتبال در سکوت خبرى تاج و دوستان
30 شهریور 97 - 11:22

گیلان آنلاین: فدراسیون فوتبالِ تحت هدایت مهدی تاج در حالی با یک شرکت معتبر خارجی قراردادی میلیاردی منعقد کرده است که هیچگونه اطلاع‎رسانی‎ در این خصوص صورت نگرفته است.

 

 

 

 

گیلان آنلاین: همواره در حاشیه برگزاری رویدادهای بزرگ ورزشی جهان مانند جام‎جهانی شرکت‎های مختلف سعی در ایجاد فرصت‌هاى مختلفی برای درآمدزایی دارند. علاوه بر مسائلی مانند حق پخش و حق کپی رایت، موارد دیگری هم در حاشیه جام‎جهانی رخ داده که از این میان سود خوبی هم نصیب فدراسیون فوتبال ایران هم شده است. پولی هنگفتی که فدراسیون فوتبال در خصوص آن اطلاعاتی را اعلام نکرده است و مشخص نیست این پول کجاست و صرف چه مواردی شده است.

 یکی از شرکت‎های معتبر استیکر (برچسب) جهان، برای جام جهانی 2018 روسیه، با تمامی فدراسیون‎های حاضر در این رویداد بزرگ قراردادی را به امضا رسانده است. قراردادی که در آن مقرر شده این شرکت استیکر حق چاپ تصاویر بازیکنان تیم‎های حاضر در جام‎جهانی را بر روی کارت‎هایی خاص، برچسب و ... داشته باشد.

قرارداد این شرکت حداقل مبلغ پرداختی به فدراسیون‎ هاى حاضر در جام جهانى ٢٠١٨ را مبلغ 140 هزار دلار تعیین کرده است. مبلغى که با فرض دلار حدود ١٤ هزار تومانی چیزی معادل دو میلیارد تومان عاید فدراسیون فوتبال ایران می‎شود.

آن چیز که مشخص نیست چرا فدراسیون فوتبال از اعلام چنین قرارداد ارزشمندی که موجب درآمدزایى شده است خوددارى کرده و آیا اینکه این مبلغ آیا محقق شده است و یا مثل موضوع درآمدزایى از فروش لباس هاى تیم ملى با شرکت آدیداس به نتیجه اى نرسیده است. / خبرآنلاین

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام