حمله تروریستی اهواز تاکنون ۲۹ شهید و ۵۷ زخمی برجا گذاشته است
31 شهریور 97 - 21:15

گیلان آنلاین: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعلام کرد حمله تروریستی اهواز ۲۹ شهید و ۵۷ زخمی برجا گذاشته است.

 
 

 

 

گیلان آنلاین: حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری نماینده مردم قم و رییس فراکسیون دفاع و اقتدارملی مجلس درباره حادثه تروریستی اهواز گفت: حمله تروریستی اهواز که کار مزدوران استکبار بود، هیچ دستاورد نظامی محسوب نمی شود زیرا در این حمله افراد بی گناه کشته شدند.

 وی اضافه کرد: گروهک تروریستی الاحوازیه که در کنار صدام معدوم و بعثی‌ها می جنگید و در جنگ تحمیلی از حمایت‌های رژیم صدامی برخوردار بود امروز جان کودکان و مردم کشورمان را می‌گیرد.

ذالنوری با بیان اینکه نظام استکباری خصوصاً آمریکا و دست نشانده هایش در منطقه ازجمله عربستان سعودی از گروهک‌های تروریستی حمایت می‌کنند، اظهار داشت: نیروهای امنیتی ایران به زودی از عاملان حمله تروریستی اهواز انتقام خون پاک و بیگناه مردم را خواهند گرفت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همچنین با اعلام اینکه حمله تروریستی اهواز 29 شهید و 57 زخمی برجای گذاشته، گفت: اکنون وضعیت امنیتی مطلوبی در اهواز برقرار است.

ساعت 14:11

علی‌حسین ظهر امروز با اشاره به «حمله تروریستی امروز در مراسم رژه اهواز» بیان داشت: متاسفانه تعداد شهدا به بیش از ۱۲ نفر و تعداد مجروحان نیز به بالای ۳۰ نفر رسیده است.

 وی با بیان اینکه در بین شهدا و مجروحان حادثه تروریستی مراسم رژه اهواز، مردم عادی و اصحاب رسانه نیز بوده‌اند، افزود: مردم برای بازدید از مراسم رژه آمده بودند که در معرض این حمله کور ناجوانمردانه قرارگرفتند.

معاون سیاسی استاندار خوزستان گفت: هم اکنون وضعیت در شهر اهواز عادی است و شهر در امنیت کامل به‌سر می‌برد.

ساعت 11:21

علی حسین حسین‌زاده معاون سیاسی استانداری خوزستان درباره وضعیت حادثه تروریستی صبح امروز در رژه نیروهای مسلح در اهواز گفت: تروریست‌ها 4 نفر بودند که در پی این حادثه کور و بزدلانه 10 نفر شهید شدند. 21 نفر هم مجروح شدند.

 وی افزود: تعداد شهدای ما در حال افزایش هستند و وضعیت برخی مجروحین وخیم گزارش شده و احتمال افزایش شهدا وجود دارد.

معاون سیاسی ادامه داد: در این بین یک نفر هم خبرنگار بوده که شهید شده است.

 

 

 

 

منبع: صراط

 

 

 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام