بازتاب بیانات رهبر انقلاب در رسانه‌های خارجی +تصاویر
12 مهر 97 - 00:00

گیلان آنلاین: رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران صبح امروز در همایش ده‌ها هزار نفری بسیجیان استان تهران در ورزشگاه آزادی سخنرانی کردند.

 

 

گیلان آنلاین: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران، صبح امروز در همایش ده‌ها هزار نفری بسیجیان استان تهران در ورزشگاه آزادی سخنرانی کردند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران شبکه‌های مختلف خارجی به بازتاب بیانات رهبر معظم انقلاب پرداختند.

شبکه تلویزیونی المیادین که بیانات مقام معظم رهبری را به طور کامل به صورت زنده پخش می‌کرد، این بخش از بیانات ایشان را به صورت خبر‌های فوری زیرنویس پخش کرد: آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر ایران در سخنرانی خود در تجمع بزرگ بسیجیان در ورزشگاه آزادی گفتند: سران استکبار جهانی و دولت ظالم آمریکا چالش‌هایی را بر ما تحمیل می‌کنند که باید با آن‌ها مقابله کرد. ملت ما هرگز حاضر به تسلیم شدن نیست. این تجمع امروز در مرحله حساسی که کشور و منطقه شاهد آن است برگزار می‌شود. عظمت ایران مسئله تاریخی است و ایران توانسته است در زمینه‌های مختلف، پیشرو باشد. توانستیم کشورمان را از سلطه استعماری آمریکا و انگلیس بیرون بیاوریم. ایران توانست در برابر توطئه‌های دشمنان بایستد و مانع تلاش هایشان برای تجزیه آن شود. با وجود موانع، راه پیشرفت در برابر ما باز است. دشمن برای جلوگیری از پیشرفت ما کارشکنی می‌کند و باید از موانع عبور کنیم. هر کسی دشمنی آمریکا در برابر ما را درک کند، مرد این مرحله نیست. ایستادگی و اعتماد به خود ضروری است و انسانی مردد نمی‌توانند در برابر دشمنان چیزی ارائه کنند.

شبکه تلویزیونی العالم ضمن پخش مستقیم بیانات مقام معظم رهبری در خبری فوری گزارش داد: آیت‌الله خامنه‌ای با تاکید بر این که جمهوری اسلامی توانست در مقابل جبهه گسترده استکبار بایستد و با آن مقابله کند، تصریح کردند آمریکا از اسلام سیلی خورده است و از انقلاب اسلامی کینه به دل دارد.

رهبر معظم ایران افزودند: دشمنان چیز جدیدی برای ارائه ندارند و آمریکا در ابزار‌های جنگ نرم ضعیف است.

خبرگزاری رویترز گزارش داد: آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران اعلام کردند با درهم شکستن تحریم ها، آمریکا از ایران سیلی و شکست خواهد خورد.

اسپوتنیک عربی به نقل از رویترز تنها این جمله رهبری را نقل کرده است که ایران به آمریکا سیلی می‌زند و تحریم‌ها را شکست می‌دهد.

واشنگتن پست با بازتاب سخنان رهبر معظم انقلاب به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس نوشت: رهبر معظم ایران گفته است با شکست تحریم‌های جدید آمریکا که ملت (ایران) را هدف گرفته، جمهوری اسلامی سیلی به آمریکا خواهد زد.

خبرگزاری شین‌هوا در بازتاب بیانات رهبر معظم انقلاب نوشت: ایران تحریم‌های اقتصادی آمریکا را شکست می‌دهد.

خبرگزاری ترند آذربایجان نیز با بازتاب سخنان رهبر انقلاب نوشت: رهبر معظم ایران گفته است جمهوری اسلامی بر تحریم‌های جدید آمریکا غلبه خواهد کرد.

خبرگزاری ان. دی. تی. وی هندوستان با بازتاب سخنان رهبر انقلاب نوشت: رهبر معظم ایران گفته است با شکست تحریم‌های جدید آمریکا، جمهوری اسلامی سیلی به آمریکا خواهد زد.

خبرگزاری اسپوتنیک ضمن پوشش خبری سخنان صبح امروز رهبر انقلاب به نقل از ایشان نوشت: ایران با شکست تحریم‌ها، به آمریکا سیلی خواهد زد.

 منبع: صراط
 
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام