معاون اداره کل ستاد مدیریت بحران استانداری: چاپ
بارش باران در شرق گیلان بیشتر است/وضعیت بحرانی بارشی از عصر امروز
13 مهر 97 - 17:27

گیلان آنلاین: هم‌اکنون در شهرستان‌های رودسر، لنگرود، لاهیجان و ماسال گزارش‌هایی مبنی بر جاری شدن سیل به ستاد بحران مخابره شده است.

 

 

گیلان آنلاین: کاظم یوسفی با اشاره به بحرانی شدن گیلان در پی بارش‌های باران اظهار کرد: در پی بارش‌های باران ناشی از نوسانات جوی وضعیت استان بحرانی شده است.

وی با بیان اینکه بیشترین بارش‌ها را در شهرستان رودسر شاهد بوده‌ایم افزود: از آغاز بارش باران تاکنون در شهرستان رودسر بیش از 155 میلی‌متر باران باریده است.

معاون اداره کل ستاد مدیریت بحران استانداری گیلان با اشاره به اینکه بارش باران به‌تناوب در شرق گیلان بیشتر است گفت: به‌جز شهرستان آستارا و تالش، مابقی شهرستان‌های استان درگیر بارش باران هستند.

وی با اشاره به وضعیت شهرستان‌های شرقی استان در پی بارش باران بیان کرد: هم‌اکنون در شهرستان‌های رودسر، لنگرود، لاهیجان و ماسال گزارش‌هایی مبنی بر جاری شدن سیل به ستاد بحران مخابره شده است.

یوسفی با اشاره به وضعیت شهرستان رشت در پی بارش باران تصریح کرد: طی حدود یک‌ساعتی که بارش باران در شهرستان رشت شروع به باریدن کرده برخی از معابر شهری دچار آب‌گرفتگی و رودخانه‌های شهر پر آب‌شده‌اند و این میزان از آب‌گرفتگی مورد انتظار ستاد مدیریت بحران بوده است.

 

 

 

منبع: فارس

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام