باشگاه روبین کازان اعلام کرد: چاپ
بازگشت سردار آزمون به تیم ملی ایران+ (عکس)
16 مهر 97 - 00:00

گیلان آنلاین: جدایی سردار آزمون از تیم ملی ظاهرا به روزهای آخر خود نزدیک می شود و مهاجم شماره 10 تیم ملی به زودی تمرینات خود را برای جام ملت ها از سر خواهد گرفت.

 

 

گیلان آنلاین: بحث خداحافظی سردار آزمون از تیم ملی و بازگشت یا عدم بازگشت او به این تیم در ماه های بعد از جام جهانی به سوژه داغ رسانه ها تبدیل شده است اما حالا اینستاگرام باشگاه روبین کازان خبر بازگشت این بازیکن را می دهد: سردار به کمپ تمرینی تیم ملی ایران رفته که عضوی از این تیم در جام ملت های آسیا باشد که قرار است در سال 2019 برگزار شود. او خود را برای بازی دوستانه با بولیوی در اکتبر آماده می کند.


آزمون که با به ثمر رساندن 23 گل در 36 بازی ملی بهترین گلزن سال های اخیر ایران است که از نظر میانگین گل زده آمار بسیار خوبی دارد اما او در جام جهانی نتوانست درخشش مورد انتظار را داشته باشد تا اعتراض هواداران ایرانی این مهاجم جوان را از حضور در تیم ملی دلزده کند.سردار آزمون بعد از بازی با اسپانیا با چهره ای اشک بار در میکسدزون اعلام کرد اگر مشکل تیم ملی او است و مردم دوستش ندارند برای همیشه خداحافظی می کند، صحبتی که در پایان این بازی ها آن را عملی کرد و اعلام کرد می خواهد در کنار خانواده اش باشد و دیگر به تیم ملی برنخواهد گشت.


با این حال کارلوس کی روش که به سبک بازی آزمون علاقه زیادی دارد در اولین اردو بعد از جام جهانی 2018 او را به تیمش دعوت کرد که این موضوع باعث انتقاد بسیاری از کارشناسان به سرمربی تیم ملی شد اما هرچه که بود کی روش از نظر خود برنگشت و با وجود غیبت سردار در اردوی قبلی نام او را در اردوی تازه هم در فهرست گنجاند. در این مدت  مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال هم برای راضی کردن سردار به بازگشت جلساتی با او برگزار کرده بود که ظاهرا موفق شده رضایتش را برای برگشتن به تیم ملی جلب کند.
 

 

 

طبق اعلام باشگاه روبین کازان سردار آزمون باید از فردا در تمرین تیم ملی شرکت کند. حضوری که تمرینات تیم کی روش را پرستاره تر خواهد کرد. اینکه آزمون بعد از غیبت در یک اردوی ملی در مسابقه بولیوی به میدان خواهد رفت موضوع دیگری است اما بازگشت او به اوج آمادگی و البته درخشش بازیکنانی مثل سامان قدوس در مسابقات باشگاهی نوید رقابتی جدی در اردوی تیم ملی برای جام ملتهای آسیا می دهد. رقابتی که به سود تیم ملی تمام خواهد شد.

 

 

 

 

منبع: ورزش سه

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام