سپهوند چهاردهمین طلای ایران به ارمغان آورد
18 مهر 97 - 00:00

گیلان آنلاین: پرتابگر دیسک کشورمان مدال طلای بازی‌های پاراآسیایی برای برای ایران به ارمغان آورد. این چهاردهمین مدال طلای کاروان ورزش ایران در این بازیهاست.

 
 

 

 

گیلان آنلاین: در ادامه رقابت های دوومیدانی بازیهای پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا، فرزاد سپهوند و شهرام حسن پور نمایندگان کشورمان در ماده پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۴۳/۴۴ - F۶۲/۶۴ به مصاف حریفانشان رفتند که در پایان سپهوند موفق به کسب مدال طلا شد و حسن پور به عنوانی بهتر از ششمی نرسید.

به گزارش مهر سپهوند با ثبت حد نصاب ۵۴/۶۱ ضمن کسب مدال طلا رکورد جهان را نیز جا به جا کرد. در این ماده پرتابگران هندی به ترتیب با ۴۵/۴۱ و ۴۶/۶۴ به مدال های نقره و برنز دست یافتند. شهرام حسن پور دیگر نماینده کشورمان در این ماده با ۳۸/۲۶ به عنوانی بهتر از ششمی نرسید.

مدال آوران ایران در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی به شرح زیر است:

طلا:
۱- شاهین ایزدیار - شنا
۲- ساره جوانمردی - تپانچه ۵۰ متر P۴
۳ - رقیه شجاعی - تفنگ بادی ایستاده ۱۰ متر
۴- علیرضا قلعه ناصری - پرتاب دیسک
۵ - یونس سیفی پور - پرتاب وزنه کلاس F۳۲
۶- شاهین ایزدیار - شنا ۱۰۰ متر آزاد
۷ - امیر جعفری - وزنه بردارری ۵۹ کیلوگرم
۸ - عذرا مهدوی کیا - دوومیدانی ۱۵۰۰ متر
۹ - وحید علی نجیمی- دوومیدانی ۲۰۰ متر
۱۰ - مهدی اولاد - ماده پرتاب وزنه کلاس F۱۱
۱۱ - محمدرضا احمدی - پرتاب وزنه 
۱۲ - ساره جوانمردی - تپانچه ۱۰ متر بادی کلاس Sh۱
۱۳ - شاهین ایزدیار - شنا ماده ۲۰۰ متر مختلط کلاس SM۱۰
​۱۴ - فرزاد سپهوند - دوومیدانی

نقره:
۱ - بهزاد عزیزی - پرتاب نیزه
۲ - جلیل باقری - پرتاب دیسک
۳ - یوسف یوسفی - وزنه برداری ۵۹ کیلوگرم
۴ - علی اصغر جوانمردی - پرتاب وزنه
۵ - جاوید احسانی شکیب - ترتاب دیسک
۶ - علی الفت نیا - دو و میدانی ۲۰۰ متر
۷ - زهرا صالحی - پرتاب نیزه
۸ - هاجر صفرزاده - دوی ۲۰۰ متر کلاس T۲۲
۹ - نورمحمد آرخی - ماده پرتاب وزنه کلاس F۱۱
۱۰ - سامان پاکباز - کلاس F۱۲ پرتاب وزنه
​۱۱ - سمیرا ارم - تپانچه ۱۰ متر بادی کلاس Sh۱

برنز:
۱ - سیدعرفان حسینی - پرتاب نیزه
۲ - زهرا برناکی - پرش طول
۳ - حسن جانفشان - تنیس روی میز
۴ - حامد امیری- پرتاب دیسک
۵ - میثم بنی طبا - جودو ۶۰ کیلوگرم
۶ - رضا غلامی- جودو ۶۶ کیلوگرم
۷ - علی امیدی – دو و میدانی
۸ - امید ظریف صنایع T۱۳- دوومیدانی ۲۰۰ متر
۹ - داودعلی قاسمی T۳– دو و میدانی ۲۰۰ متر
​۱۰ - احمد اجاقلو - دوومیدانی - ۲۰۰ متر
۱۱ - عذرا مهدوی کیا - پرتاب نیزه کلاس F۱۲/۱۳
۱۲ - سولماز بازرگان - پرتاب دیسک
​۱۳ - مسعود حیدری - کلاس F۱۲ پرتاب وزنه
​۱۴ - حمزه محمدی - وزنه برداری
​۱۵ - مهدی علیزاده - پرتاب وزنه 
​۱۶ - امید ظریف - دوومیدانی

 

 

 

منبع: مهر

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام