امام‌جمعه شهرستان آستانه اشرفیه اظهار کرد: چاپ
مردم رکن اصلی نظام اسلامی/مسئولان در کار خود اخلاص داشته باشند
18 مهر 97 - 12:59

گیلان آنلاین: در صبحگاه مشترک نیروی انتظامی بر حفظ یکپارچگی و وحدت جامعه، انجام امورات مسئولان با اخلاص و حفظ حرمت مجرمین توسط نیروی انتظامی و نیز واردکردن مردم در امور و استفاده از نظرات و انتقادات آن‌ها تأکید شد.

 

 

گیلان آنلاین: امام‌جمعه این شهرستان صبح امروز در مراسم مشترک نیروی انتظامی در ستاد فرماندهی این شهرستان با بیان اینکه مسئول باید خالصانه به کار بپردازد اظهار کرد: یک مسئول باید در هر سمتی که هست خالصانه به کار خود بپردازد و با مردم مراعات کند زیرا این کار موجب آرامش جامعه می‌شود.

حفظ امنیت وظیفه اصلی نیروی انتظامی

احمد طیبی یکی از وظایف خطیر نیروی انتظامی را حفظ امنیت دانست و افزود: نیروی انتظامی یکی از دستگاه‌هایی است که بی‌منت به وظیفه خود یعنی حفظ امنیت می‌پردازد و این اقدام جامعه را در امنیت و آسایش قرار می‌دهد.

وی با برشمردن ویژگی‌های نیروی انتظامی گفت: یکی از خصلت‌های خوب نیروی انتظامی حفظ اقتدار در عین رأفت و مهربانی با مردم است زیرا این اقدام موجب همدلی و همراهی بیشتر مردم با نیروی انتظامی می‌شود.

امام‌جمعه شهرستان آستانه‌اشرفیه با تأکید بر حفظ حرمت و آبروی مجرم ‌گفت: اگر فردی هر خطا و جرمی داشته باشد نباید با زیر سؤال بردن حرمت و شخصیت وی با آبروی او بازی کرد.

مردم رکن اصلی نظام اسلامی هستند

فرماندار شهرستان آستانه‌اشرفیه نیز در این مراسم با بیان اینکه جامعه بدون امنیت به موفقیت نمی‌رسد اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین رکن‌های جمهوری اسلامی حفظ امنیت جامعه است، اگر یک جامعه تمام ویژگی‌های خوب ازلحاظ علمی، فرهنگی و غیره را داشته اما امنیت نداشته باشد نمی‌تواند هیچ موفقیتی کسب کند.

رحیم حیدری گلرودباری با اشاره به اهمیت حضور مردم در جمهوری اسلامی ایران گفت: در جمهوری اسلامی مردم رکن اصلی نظام هستند و باید در تمام موضوعات ابتدا مردم را موردتوجه قرار دهیم.

وی با اذعان به اینکه مسئولان باید در تمام برنامه‌ها برای مردم نقشی تعریف کنند تصریح کرد: اگر مسئولان می‌خواهند به موفقیت برسند باید به خواست و نظر مردم اهمیت داده و آن‌ها را وارد کار کنند، با این اقدام هم به پیشرفت رسیده و هم هزینه‌ها کاهش پیدا می‌کند.

 

 

 

منبع: فارس

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام