رضایی: پرسپولیس برای تاریخ‌سازی باید بجنگد
29 مهر 97 - 17:49

گیلان آنلاین: رحمان رضایی مدافع اسبق پرسپولیس و تیم ملی اعتقاد دارد پرسپولیس می تواند تاریخ ساز شود و در این راه باید بجنگد.

 

 

گیلان آنلاین: رحمان رضایی پیشکسوت پرسپولیسی فوتبال ایران می‌گوید: ما یک بازی حساس و سخت را در پیش داریم چرا که تیم السد برای جنگیدن و کسب پیروزی به ایران می آید و فراموش نکنیم که این تیم هزینه های گزافی برای جذب بازیکن کرده است و قطعا با تمام توان موجودش به ایران می آید تا پرسپولیس را با نتیجه مورد نیازش شکست دهد و به فینال آسیا صعود کند.


رضایی در ادامه می گوید: بازیکنان ما نباید فراموش کنند که یک بازی سخت در پیش دارند و باید با تمام وجود برای تاریخ سازی بجنگند چون پتانسیل بالایی برای رسیدن به فینال دارند و البته در این مسیر برانکو مربی محبوب پرسپولیس می تواند نقش انکار ناپذیری داشته باشد و با هدایت مناسب بازیکنان و همچنین حمایت هواداران که در این بازی نقش کلیدی دارند پرسپولیس را به فینال رویایی برسانند.


مربی فصل گذشته برق شیراز در پایان در مورد شرایط خودش می گوید: خوشبختانه فصل قبل در برق شیراز تجربه خوبی کسب کردم و به عنوان سرمربی با جوانان برق نتایج قابل دفاعی کسب کردم و در فصل جدید دوست داشتم به تیمی بروم که بتوانم با آن صعود کنم، چند پیشنهاد بود اما آنها شرایط صعود را نداشتند و اهدافشان با تفکرات من همسو نبود. در حال حاضر مشغول بررسی یکی دو پیشنهاد هستم که یکی از آنها برایم جذابیت زیادی دارد و تیم باشگاهی نیست و امیدوارم شرایط برای حضور من در این تیم مهیا باشد تا بتوانم این تیم را به سرمنزل مقصود برسانم.

 

 

منبع: ورزش سه

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام