با برکناری پورغلامی از سرمربیگری ملوان؛ چاپ
تمرین ملوان با حضور کاپیتان‌های سابق برگزار شد
30 مهر 97 - 15:16

گیلان آنلاین: فرهاد پورغلامی با نظر مدیرعامل و مالک باشگاه ملوان انزلی از سرمربیگری این تیم برکنار شد و نخستین تمرین ملوان پس از برکناری وی با حضور کاپیتان‌های سابق این تیم برگزار شد.

 

 

 

 

گیلان آنلاین: پس از بحث و تبادل‌نظر در هیات مدیره ملوان انزلی که منجر به استعفای یکی از اعضای آن شد، فرهاد پورغلامی با نظر مدیرعامل و مالک 70 درصدی باشگاه ملوان انزلی از سرمربیگری این تیم برکنار شد.

پس از برکناری پورغلامی از سرمربیگری ملوان انزلی، نخستین تمرین این تیم با حضور میلاد رفیع نیا مدیرعامل باشگاه ملوان، پژمان نوری و مازیار زارع کاپیتان‌های سابق ملوان از ساعت 15:30در زمین حسن رود برگزار شد.

پژمان نوری پیش از آغاز تمرین با اشاره به اینکه دوست نداشتیم ملوان به این نقطه برسید اظهار کرد: با اتحاد و همدلی می‌توانیم ملوان را به جایگاهی که لیاقتش را دارد بازگردانیم، این تیم هر چه دارد از هواداران پرشورش دارد.

وی با اذعان اینکه ملوان نیاز به شوک بزرگ دارد افزود: هواداران ملوان همواره پشت این تیم بوده‌اند و با شوک بزرگی که به این تیم وارد می‌شود از انتهای جدول جدا می‌شویم.

کاپیتان ابتدای فصل ملوان گفت: با حمایت هواداران به لیگ برتر صعود می‌کنیم و اگر ملوان امروز زنده است به دلیل حضور هواداران پرشورش است.

مازیار زارع نیز با اشاره به اینکه خوشحال است بار دیگر در زمین تمرینی ملوان حضور پیدا کرده است اظهار کرد: این زمین و این تیم متعلق به امثال ما و امثال فرهاد پورغلامی، محمد احمدزاده، بهمن خان صالح نیا، نصرت ایران‌دوست و همه‌کسانی که برای ملوان زحمت‌کشیده‌اند است.

وی با اذعان به اینکه پورغلامی برای ملوان زحمت خود را کشیده است تصریح کرد: برای کمک به ملوان به این تیم بازگشته‌ایم و با همدلی و اتحاد می‌توانیم تیممان را به سرمنزل مقصود برسانیم.

به گزارش فارس، پژمان نوری و مازیار زارع وظیفه هدایت ملوان مقابل فجر شهید سپاسی شیراز را بر عهده‌دارند و پس‌ازاین دیدار، محمد احمدزاده به‌عنوان سرمربی ملوان سکان هدایت نماینده گیلان در لیگ دسته اول را بر عهده می‌گیرد. / فارس

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام