محمد بن سلمان ولی عهد عربستان پدرش را حبس کرد
1 آبان 97 - 21:52

گیلان آنلاین: افشاگر اسرار خاندان آل سعود از حبس شدن پادشاه عربستان توسط، ولی عهد این کشور به دنبال وخیم شدن پرونده ترور جمال خاشقجی خبر داد.

 

 

گیلان آنلاین: فعال توئیتری سعودی معروف به مجتهد در جدیدترین پست توئیتری خود نوشت که بن سلمان، ولی عهد عربستان پدرش را حبس کرده و بسیار عصبی و نگران به نظر میرسد.


وی در ادامه تاکید کرد: محمد بن سلمان بسیار عصبانی، سردرگم بوده و در حال حاضر با تعداد زیادی از نگهبانان و محافظانش در کاخ خود بست نشسته است.

مجتهد گفت: بن سلمان تلاش می‌کند جلوی هر اقدامی برای کاهش نفوذش را بگیرد و حلقه محاصره پدرش را تنگ‌تر کند و اجازه ندهد هیچ کس جز در موارد بسیار بسیار ضروری پدرش را ملاقات کند.

وی افزود: بن سلمان مسئولیت ترور جمال خاشقجی را به عهده نزدیکان خود می‌اندازد و گزارش خبرگزاری رویترز در خصوص اینکه سعود القحطانی از طریق اسکایپ عملیات قتل خاشقجی را دنبال می‌کرد از یک منبعی که ساخته دست بن سلمان بوده نشأت گرفته است.

مجتهد هم چنین تاکید کرد: سعود القحطانی سخنگو بود نه مشاور دربار پادشاهی. منتظر یک گزارش دیگر از خبرگزاری رویترز باشید که در آن بدر العساکر رئیس دفتر، ولی عهد را به همکاری با القحطانی بدون اشاره به بن سلمان متهم می‌کند. به نظر میرسد رویترز با قاتل هم دست شده است.

منبع: تسنیم
 
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام