معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان‌: چاپ
تجمع هیئت عزاداری سپاه قدس گیلان در مصلی رشت برگزار می‌شود
15 آبان 97 - 20:31

گیلان آنلاین: تجمع هیئت عزاداری سپاه گیلان فردا همزمان با ۲۸ صفر در مصلی بزرگ امام خمینی(‌ره) شهر رشت برگزار می‌شود.

 

 

گیلان آنلاین: روح‌الله پوراسماعیلی اظهار داشت:‌ تجمع هیئت عزاداری سپاه قدس گیلان همزمان با فرا رسیدن 28 صفر و همگام با دیگر هیئات نیروهای نظامی و انتظامی فردا چهارشنبه 16 آبان در مصلی شهر رشت برگزار می‌شود.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان عنوان کرد:‌ هیئت عزاداری سپاه قدس گیلان چهارشنبه 16 آبان مقارن با 28 صفر رأس ساعت 8 صبح از مقر سپاه ناحیه مرکزی رشت حرکت می‌کند و ساعت 10 صبح به خیل عظیم عزاداران در مصلی شهر رشت می‌پیوندد.

پوراسماعیلی از تجمع دیگر هیئت‌های عزاداری نیروهای مسلح مستقر در گیلان خبر داد و ابراز داشت:‌ تجمع هیئت‌های عزاداری نیروهای مسلح نظامی و انتظامی مستقر در گیلان اعم از سپاهی،‌ ارتشی و نیروی انتظامی فردا به صورت هماهنگ برگزار می‌شود. 

وی با بیان اینکه هیئت‌های عزاداری یاد شده رأس ساعت 8 صبح به سمت مصلی رشت حرکت می‌کنند تصریح کرد:‌ در تجمع هیئات عزاداری علاوه بر نوحه سرایی مداحان و ذاکران اهل بیت(‌ع) آیت‌الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان گیلان نیز به ایراد سخنرانی می‌پردازند.

پوراسماعیلی به مهم‌ترین اهداف تجمع هیئت‌های عزاداری نیروهای مسلح و سپاه قدس گیلان اشاره کرد و اظهار داشت:‌ نوحه‌سرایی برای اهل‌ بیت(‌ع) و ایجاد انسجام و اتحاد بیشتر بین نیروهای مسلح اعم از سپاهی، ارتشی و نیروی انتظامی از اهداف این تجمع بزرگ است.

 

منبع: تسنیم

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام