استاندار گیلان: چاپ
ضعف در حوزه مدیریت عامل نارسایی در رفع موانع تولید است
15 آبان 97 - 20:33

گیلان آنلاین: برخی واحدهای تولیدی یا کاربلد نیستند و یا محصول خوبی تولید نمی‌کنند.

 

 

گیلان آنلاین: مصطفی سالاری عصر امروز در جلسه کارگروه اشتغال استان گیلان در رشت اظهار داشت: طرح‌هایی که شرایط لازم برای دریافت تسهیلات اشتغالزا را دارند باید مورد پیگیری قرار بگیرد.

استاندار گیلان با اعلام اینکه در راستای جذب سهمیه تسهیلات اشتغالزا برای استان گیلان به خوبی عمل نشده است تصریح کرد: طرح‌هایی که برای دریافت تسهیلات اشتغالزا ارائه شده بیشتر از اعتبارات استان است.

سالاری با اعلام اینکه در حال حاضر پرونده‌های مازاد برای دریافت تسهیلات اشتغالزا به کارگروه اشتغال استان گیلان معرفی شده است افزود: جذب اعتبارات برای پرداخت تسهیلات اشتغالزا باید با سرعت بیشتری انجام شود.

نماینده عالی دولت در استان گیلان با تاکید بر لزوم اعمال نظارت دقیق در راستای پرداخت تسهیلات اشتغالزا گفت: پرداخت تسهیلات اشتغالزا باید براساس اولویت‌بندی حوزه‌های مختلف انجام شود.

وی با اعلام اینکه نارسایی در رفع موانع تولیدی به دلیل نابلد بودن در حوزه مدیریت تولید است خاطرنشان کرد: برخی واحدهای تولیدی یا کاربلد نیستند و یا محصول خوبی تولید نمی‌کنند به همین دلیل کارشان از اساس مشکل دارد. 

استاندار گیلان با اشاره به اینکه این استان روزی در حوزه تولید پوشاک سلولزی و ابریشمی حرفی برای گفتن داشته است عنوان داشت: وام‌های حمایتی نباید به مشاغلی که مزیت نسبی و رقابتی ندارد تعلق بگیرد.

سالاری با اعلام اینکه شیوه عملکرد دستگاه‌های اجرایی در راستای پرداخت تسهیلات اشتغالزا از جلسه گذشته کارگروه اشتغال استان تاکنون تغییرات زیادی نداشته است افزود: باید در جذب اعتبارات برای پرداخت تسهیلات به متقاضیان تسریع شود.

 

 

منبع: تسنیم

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام