"داماش گیلانیان" در مقابل "کاسپین قزوین" به برتری دست یافت
15 آبان 97 - 20:34

گیلان آنلاین: تیم داماش گیلانیان در مقابل تیم کاسپین قزوین به برتری دو بر یک دست یافت.

 

 

گیلان آنلاین: از هفته هشتم مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور، عصر امروز دو تیم داماش گیلانیان و کاسپین قزوین از ساعت 14 در ورزشگاه سردار جنگل رشت به دیدار یکدیگر رفتند که این دیدار با برتری دو بر یک تیم داماش گیلان به پایان رسید.

ترکیب تیم داماش گیلانیان:

جاسم یاسرالهایی، محمد مختاری، امید قربانی، امیرتیزرو، مصطفی آقاجانی (از دقیقه 68 میلاد پورمحسن)، حسن نیازی (از دقیقه 44 جابر نصیری)، میثم میرپسندیده، علیرضا توکلی (از  دقیقه 54 میلاد پورصف شکن) ، عباس کندل، سعید باقرپسند و علی آل کثیر.

سرمربیگری تیم داماش گیلانیان را سیامک فراهانی برعهده داشت.

ترکیب تیم کاسپین قزوین:

مجتبی فرهادی،  بهنام عسگرخانی، حمید عبدالهی،  محسن تیموری(از دقیقه 79 علی یونسی)، حسام حسینی(از دقیقه 88 مجتبی حسینی)، محمدرضا ولایی، امید فرخ پور(از دقیقه 86 وحید اوسط)، امیرحسین نسایی، وحید نعمتی، سعید دقیقی و محمد کاظمی.
سرمربیگری تیم کاسپین قزوین را سعید دقیقی بر عهده داشت.

گل: میلاد پورصف شکن دقیقه 63،علی آل کثیر دقیقه 77(داماش گیلانیان)سعید دقیقی دقیقه20(کاسپین قزوین)

کارت زرد: سعید دقیقی دقیقه 51، وحید نعمتی دقیقه 57، امیر محمد نسایی دقیقه 75(کاسپین قزوین)

شرح بازی:

نیمه نخست: تیم داماش گیلانیان با استفاده از جناحین چندین موقعیت را بر روب دروازه تیم  کاسپین قزوین طراحی کرد توانست صاحب یک ضربه پنالتی  شود اما نتوانست ضربه پنالتی را به گل تبدیل کند و در سوی دیگر تیم کاسپین قزوین به دنبال استفاده از ضدحملات بود که این تیم توانست به گل دست پیدا کند تا بازی در نیمه نخست با برتری یک بر صفر تیم کاسپین قزوین به پایان برسد.

نیمه دوم: تیم داماش گیلانیان حملات زیادی را با استفاده از ارسال های مستقیم بر روی دروازه تیم کاسپین قزوین طراحی کرد که توانست به دو گل برسد و در سوی دیگر تیم کاسپین قزوین با استفاده از عمق دفاع تیم داماش گیلانیان چندین حمله را طراحی کرد اما نتوانست به گل دست پیدا کند تا بازی با برتری دو بر یک تیم داماش گیلانیان به پایان برسد.

حاشیه بازی:

پیش از آغاز بازی سیامک فراهانی به همراه کادر فنی تیم داماش گیلانیان برای خوش آمدگویی به سوی نیمکت تیم کاسپین قزوین رفتند.

داور در نیمه نخست بازی سه دقیقه و در نیمه دوم بازی پنج دقیقه وقت اضافه اعلام کرد.

 

 

منبع: تسنیم

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام