بخشدار رحیم‌ آباد رودسر: چاپ
برف پائیزی روستاها در شرق گیلان را سفیدپوش کرد
16 آبان 97 - 16:56

گیلان آنلاین: بارش نخستین برف پائیزی ۵۰ روستای مناطق بالادست اشکورات رودسر را سفیدپوش کرد.

 

 

گیلان آنلاین: فرشاد شریفی اظهار داشت:‌ بارش نخستین برف پائیزی در ساعات گذشته حدود 50 روستای واقع در مناطق بالادست شامل دهستان‌های شوئیل،‌ اشکور سفلی و اشکور علیا را سفیدپوش کرد.

بخشدار رحیم آباد رودسر عنوان کرد:‌ بارش باران شدید که از اواخر روز دوشنبه 14 آبان در بسیاری از مناطق گیلان آغاز شده بود از سحرگاه امروز سه‌شنبه 15 آبان در مناطق اشکورات رحیم‌ آباد به دلیل برودت هوا به شکل برف ظاهر شد.

شریفی تصریح کرد:‌ در حال حاضر و با ادامه متناوب بارش برف حدود 50 روستای واقع در مناطق بالا دست رحیم آباد شاهد بارش نزولات آسمانی به شکل برف هستند که ارتفاع آن تاکنون به حدود 5 سانتیمتر رسیده است.

رئیس ستاد بحران بخش رحیم آباد رودسر بیان کرد:‌ با توجه به اینکه بارش برف در منطقه از شدت زیادی برخوردار نیست و به علت آمادگی دستگاه‌های خدماتی و اجرایی عضو ستاد بحران مشکل خاصی برای اهالی رحیم آباد به وجود نیامده است.

وی خاطرنشان کرد:‌ امیدواریم بارش‌های اخیر باران و برف برای گیلان منشأ خیرات و برکات فراوانی باشد تا در سال آینده به ویژه در بخش زراعی و با مدیریت صحیح منابع آب بار دیگر شاهد بروز مشکل در حوزه کشاورزی نباشیم.

 

 

منبع: تسنیم

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام