رئیس پلیس راه گیلان خبر داد: چاپ
روان بودن ترافیک در تمامی مسیرهای مواصلاتی گیلان/ جمعه محدودیت ترافیکی در گیلان اعمال می‌شود
17 آبان 97 - 09:58

گیلان آنلاین: شاهد محدودیت ترافیکی در محورهای مواصلاتی ورودی گیلان از روز جمعه هستیم.

 

 

گیلان آنلاین: سرهنگ حسین محمدپور با اشاره به وضعیت ترافیکی محورهای برون‌شهری استان گیلان با توجه به بارش‌های اخیر اظهار کرد: وضعیت ترافیکی در محورهای مواصلاتی گیلان نسبت به گذشته روان‌تر شده و با گذشت زمان عادی می‌شود.

وی با اشاره به محور جنوبی استان در محدوده آزادراه رشت ـ قزوین افزود: در برخی از ساعت در محور رشت ـ قزوین ترافیک پرحجمی را شاهد بودیم اما در حال حاضر با قطع بارش باران ترافیک در این محور روان است.

رئیس پلیس‌راه فرماندهی انتظامی استان گیلان با اشاره به محور پیربازار به ضیابر صومعه‌سرا گفت: این محور به دلیل شدت بارش‌ها و بالا آمدن آب از کف خیابان، مسدود بوده و خودروها باید از مسیر جایگزین رشت به صومعه‌سرا و یا ضیابر به صومعه‌سرا استفاده کنند.

محمدپور با اشاره به محور مواصلاتی اسالم به خلخال بیان کرد: این محور در حال حاضر باز است اما رانندگان باید برای تردد از زنجیر چرخ استفاده کنند و البسه گرم و تجهیزات زمستانی همراه داشته باشند.

وی محورهای شرقی استان را نسبت به سایر محورها پرحجم‌تر عنوان کرد و افزود: با توجه به ورود قابل‌توجه خودروها به گیلان و هدایت آن‌ها به مسیرهای شرقی ازجمله مقصد مازندران، محورهای مواصلاتی شرق گیلان ترافیک پرحجم‌ترین را تجربه می‌کنند.

رئیس پلیس‌راه گیلان با اشاره به اینکه در مسیر لوشان محدودیت ترافیکی اعمال شده بیان کرد: در حال حاضر در هیچ‌کدام از محورهای مواصلاتی گیلان محدودیت ترافیکی وجود ندارد اما در روز جمعه از ساعت هشت تا ساعت ۲۴ وضعیت ترافیکی در محورهای مواصلاتی ورودی استان اعمال می‌شود.

 

 

منبع: فارس

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام