آمار پرفروش های اخیر سینما
18 آبان 97 - 01:52

گیلان آنلاین: "اکنون مغزهای کوچک زنگ زده" و "لوس آنجلس تهران" به ترتیب با فروش 8 میلیارد و 5 و نیم میلیارد پرفروش های سینما هستند.

 

 

 

گیلان آنلاین: سخنگوی شورای صنفی نمایش در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، با اشاره به فیلم های سینمای در حال اکران گفت: آمار فروش فیلم های سینما در مهر امسال 20 میلیارد و 426 میلیون تومان است که در قیاس با مهر سال گذشته ( بیش از 9 میلیارد و 540 میلیون تومان ) افزایش دوبرابری را نشان می دهد.
 غلامرضا فرجی افزود: در هفته اخیر از عصر روز سه شنبه و دیروز و امروز به مناسب ایام سوگواری رحلت حضرت رسول (ص) و شهادت امام حسن (ع ) و روز شهادت ثامن الحجج (ع) سینماها تعطیل بود اما از فردا سینماهای سراسر کشور دایر است.
وی با اشاره به فیلم های سینمایی در حال اکران پایتخت گفت: مغزهای کوچک زنگ زده ، لوس آنجلس تهران، فیلم گلف بازی، لازانیا، هشتک و عرق سرد در حال اکران است و صبح جمعه فیلم سینمای خانم یایا به کارگردانی عبدالرضا کاهانی در گروه سینمای ایران به جای انیمیشن در مسیر باران اکران می شود و در مسیر باران در سینماهای زیرگروه به اکران خود ادامه می دهد. / صدائسیما

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام