گوجه‌فرنگی گلخانه‌ای ۱۱هزار تومان شد
24 آبان 97 - 10:16

گیلان آنلاین: رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی با بیان اینکه گوجه‌فرنگی هر کیلوگرم ۱۱هزار تومان گلخانه‌ای است گفت: اکنون تفاوت گوجه‌فرنگی گلخانه‌ای و بوته‌ای در بازار مانند تفاوت سمند و بنز است و هر فردی با توجه به مصرف خود می‌تواند این محصولات را انتخاب کند.

 
 

 

گیلان آنلاین: اسدالله کارگر رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی اظهار کرد: قیمت هر کیلوگرم گوجه در میدان مرکزی میوه و تره‌بار 3 هزار تومان تا 5 هزار تومان و در خرده‌فروشی 3 هزار و 500 تومان تا 5 هزار تومان به‌فروش می‌رسد.

 رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی ادامه داد: قیمت میوه در خرده‌فروشی با توجه به ضایعاتی که دارد و در نظر گرفتن سود خرده‌فروشی 15 تا 35 درصد در مقایسه با نرخ عمده‌فروشی افزایش می‌یابد.

وی درباره دلایل فروش گوجه‌فرنگی 11هزار تومانی در خرده‌فروشی‌های تهران، تصریح کرد: این قیمت مربوط به گوجه‌فرنگی گلخانه‌ای صادراتی است و گوجه‌فرنگی معمولی همان قیمت‌هایی است که ذکر شد.

کارگر گفت: اکنون تفاوت گوجه‌فرنگی گلخانه‌ای و بوته‌ای در بازار مانند تفاوت سمند و بنز است و هر فردی با توجه به مصرف خود می‌تواند این محصولات را انتخاب و خریداری کند.

 

 

منبع: تسنیم

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام