با مجور رهبر معظم انقلاب 2 معاون بازنشسته وزیر بهداشت ابقا شدند
9 آذر 97 - 13:21

گیلان آنلاین: با مقام معظم رهبری و با حکم وزیربهداشت دو معاون بازنشسته وزارت بهداشت در سمت خود ابقا شدند.

 

 

 

گیلان آنلاین: سید محمدهادی ایازی، معاون اجتماعی وزارت بهداشت و سید علی صدرالسادات، معاون توسعه منابع و مدیریت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حکم سید حسن هاشمی؛ در سمت خود ابقا شدند.
وزیر بهداشت با اخذ مجوز؛ دو معاون خود را که پیش از این صحبت از بازنشستگی آنان بر اساس قانون منع بکارگیری بازنشستگان مطرح بود، ابقا کرد.
سید محمدهادی ایازی، از زمان تشکیل معاونت اجتماعی وزارت بهداشت در دولت یازدهم در این سمت فعالیت می کند، وی پیش از این معاون اجتماعی شهرداری تهران و قبل از آن در زمان فرماندهی محمد باقر قالیباف، معاوی وی در نیروی انتظامی کشور بود.
اواخر آبان طی مراسمی که به همت سازمان های مردم نهاد فعال حوزه سلامت در ایوان شمس تهران با حضور وزیر بهداشت برگزار شده بود از خدمات ایازی قدردانی شد.
پیش از این علی اکبر حق دوست، معاون برنامه ریزی وزیر بهداشت به خبرنگار ایرنا گفته بود: دکتر سیدهادی ایازی معاون اجتماعی و دکتر سیدعلی صدرالسادات معاون توسعه منابع و مدیریت وزارت بهداشت و دکتر حسن امین لو، رئیس دبیرخانه هیات امناهای دانشگاه های علوم پزشکی مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان می شوند.
به گفته او، یک یا دو نفر از مشاوران وزیر بهداشت که همزمان با مشاوره، کار اجرایی داشتند نیز مشمول این قانون می شوند که باید کار اجرایی خود را تحویل بدهند.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام