سرپرست مدیریت شبکه بهداشت ودرمان شهرستان شفت معرفی شد
9 آذر 97 - 13:35

گیلان آنلاین: سید مهدی سلیمانی رییس بیمارستان امام رضا(ع) شفت، با حفظ سمت به عنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان این شهرستان معرفی شد.

 

 

 

گیلان آنلاین: معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، با اشاره به وضعیت نیروهای تخصصی در بیمارستان‌های 32 تختخوابی، گفت: در آینده‌ای نزدیک، برای بیمارستان‌های املش، سیاهکل، رضوانشهر، ماسال، رستم آباد و شفت بیمارستان‌های معین مشخص و ابلاغ می‌شود.

 علی داودی در مراسم تکریم و معارفه مدیران شبکه بهداشت و درمان شهرستان شفت، گفت: برگزاری مجامع سلامت شهرستان‌ها و راه اندازی کانون‌های سلامت می‌تواند نقش حمایت طلبی سایر سازمان‌های مرتبط با حوزه سلامت را بهبود بخشد.

وی پوشش شبکه بهداشتی در گیلان را بسیار مطلوب عنوان کرد و افزود: دانشگاه علوم پزشکی گیلان، هم اکنون برنامه نظام شبکه اجتماعی سلامت را طراحی کرده و در حال اجرا دارد.

معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اهمیت مولفه‌های اجتماعی مؤثر بر سلامت از جمله طلاق، حاشیه نشینی و ...، محورهای 9 گانه پروژه نشاس (نظام شبکه اجتماعی سلامت ) را تشریح کرد .

وی با اشاره به وضعیت نیروهای تخصصی در بیمارستان‌های 32 تختخوابی، خاطرنشان کرد: در آینده‌ای نزدیک، برای بیمارستان‌های املش، سیاهکل، رضوانشهر، ماسال، رستم آباد و شفت بیمارستان‌های معین مشخص و ابلاغ می‌شود.

محمدرضا محسنی، فرماندار شفت نیز در این مراسم با اشاره به اهمیت جایگاه و نقش دو قشر فرهنگیان و بهداشت و درمان در جامعه افزود: معلمان و پزشکان با روح و جسم آدمیان سر و کار دارند و همواره عملکرد آنها ارزشمند است .

فرماندار شفت با بیان اینکه دروغ ریشه همه بدی‌ها است و بسیاری از آسیب‌های اجتماعی ریشه در دروغگویی، نفاق و دو رویی دارد گفت: صداقت در گفتار و عمل، امانت داری و اشرافیت بر وظایف سازمانی 3 شاخص مهم برای واگذاری مسئولیت‌ها است و این موضوع در آموزه‌های دین مبین اسلام تاکید شده است .

نماینده عالی دولت در شفت با ابراز رضایتمندی از عملکرد مدیر شبکه بهداشت و درمان این شهرستان در سال‌های اخیر، انتخاب متوالی وی در سال‌های 95 و 96 به عنوان مدیر برتر شهرستان را حاصل تلاش‌های صادقانه بهورزان، پرستاران، پزشکان و کارکنان این مجموعه برشمرد و افزود: مدیران سرمایه‌های اجتماعی یک کشور محسوب می‌شوند و شایسته نیست کاستی‌ها را به همه بسط دهیم.

به گزارش ایسنا؛ در پایان این نشست، از تلاش‌های مسعود نوروزی تجلیل شد و سید مهدی سلیمانی رییس بیمارستان امام رضا(ع) شفت، با حفظ سمت به عنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان این شهرستان معرفی شد.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام