مدیرکل مدیریت بحران استان گیلان بیان کرد: چاپ
خسارات‌ وزش تندباد به خودروها و ساختمان‌ها در شهرستان‌های شرقی گیلان
17 دی 97 - 21:22

گیلان آنلاین: مدیرکل مدیریت بحران استان گیلان از خسارت‌ وزش تندباد به خودروها و ساختمان‌ها در شهرستان‌های شرقی گیلان خبر داد.

 

 

گیلان آنلاین: رضا اسلامی با اشاره به وزش باد شدید در شرق گیلان اظهار کرد: وزش باد شدید در گیلان موجب افتادن چندین اصله درخت در شهرستان‌های شرقی گیلان شده است.

 وی با بیان اینکه افتادن درختان در شهرستان‌های رودسر، آستانه‌اشرفیه، لاهیجان و سیاهکل موجب خسارت‌های مالی شده افزود: تاکنون خسارت‌های ناشی از وزش باد در شهرستان‌های شرق گیلان جانی نبوده است.

 مدیرکل مدیریت بحران استان گیلان با اشاره به میزان خسارت‌های ناشی از وزش شدید باد در شهرستان‌های شرقی استان گفت: طبق گزارش‌های موجود تاکنون خسارت باد موجب ریزش داربست در یک ساختمان ۱۴ طبقه واقع در شهرستان لاهیجان بر روی یک مدرسه و یک خانه فرود آمده که خوشبختانه خسارت جانی و حتی مصدوم نیز نداشته است.

اسلامی با اشاره به خسارات ناشی از افتادن درخت براثر وزش شدید باد در شهرستان‌های رودسر و سیاهکل تصریح کرد: براثر شدت وزش باد در شرق گیلان تنها تعدادی از خودروها و ساختمان‌ها در شهرستان‌های رودسر و سیاهکل دچار آسیب شدند که میزان آن‌ها در حال ارزیابی است.

 وی با بیان اینکه شدت ورزش باد تنها در شرق گیلان وجود دارد و در مرکز استان و شهرستان غربی کمتر احساس می‌شود افزود: باد گرمی که از حدود دو ساعت گذشته در شرق گیلان شروع شده تا اواخر روز سه‌شنبه ادامه خواهد داشت.

 مدیرکل مدیریت بحران استان گیلان با اشاره به درگیر بودن دستگاه‌های خدماتی و امدادی در سطح شهرستان‌های درگیری وزش باد گفت: تمامی نیروهای امدادی، انتظامی و نظامی در شهرستان‌های درگیر وزش باد در آماده‌باش کامل هستند.

 

 

منبع: فارس

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام