مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان : چاپ
گیل‌پارک‌ها در جاده‌های گیلان احداث می‌شود
20 دی 97 - 11:47

گیلان آنلاین: گیل‌پارک‌ها یا مجتمع‌های خدمات رفاهی کوچک‌ مقیاس در طول محورهای مواصلاتی گیلان احداث می‌شود.

 

 

گیلان آنلاین: محمدرضا نازک‌کار اظهار داشت: با ابتکار عمل استانداری گیلان، گیل پارک‌ها یا مجتمع‌های خدمات رفاهی کوچک‌مقیاس با نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل گیلان در طول محورهای مواصلاتی استان احداث می‌شوند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان با بیان اینکه به‌زودی 14 مجتمع خدمات رفاهی بین راهی در محورهای مواصلاتی استان به بهره‌برداری می‌رسد تصریح کرد:‌ 10 مجتمع خدمات رفاهی نیز با مشارکت فعال بخش خصوصی در حال تکمیل مراحل ساخت هستند.

نازک کار از خلاء وجود نمازخانه‌ها در غرب گیلان سخن گفت و افزود: در حال حاضر 2 مجتمع خدمات رفاهی حدفاصل جاده فومن تا پونل در حال بهره‌برداری است علاوه بر این 3 موافقت اصولی ساخت مجتمع‌های خدمات رفاهی نیز اخیراً برای محورهای غربی استان صادر شد.

وی با تأکید بر اینکه تمامی مجتمع‌های خدمات رفاهی موجود و یا در حال ساخت استان گیلان دارای امکاناتی نظیر سرویس بهداشتی و نمازخانه هستند عنوان کرد: بخش خصوصی همکاری نزدیکی در حوزه ساخت این مجتمع‌ها با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان دارد.

بیشتر بخوانید

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان از تشکیل کارگروهی در جهت ساخت مجتمع‌های خدمات رفاهی کوچک مقیاس در استان خبر داد و اظهار داشت:‌ این برنامه از ابتکارات استانداری گیلان است که دبیری آن بر عهده اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گیلان است.

نازک‌کار با بیان اینکه مجتمع‌های خدمات رفاهی کوچک در فواصل بین 6 تا 10 کیلومتری از همدیگر احداث می‌شوند عنوان کرد: گیل‌پارک‌ها دارای امکاناتی نظیر سرویس‌های بهداشتی و نمازخانه هم هستند بنابراین با احداث آن‌ها خلاء‌های موجود در این زمینه برطرف می‌شود.

وی جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی برای ساخت گیل‌ پارک‌ها را مورد تأکید قرار داد و اظهار داشت: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان جهت رفع نیازها و احتیاجات مسافران در طول مسیرهای بین راهی تلاش مضاعفی دارد و برای رفع نواقص موجود برنامه‌ریزی می‌کند.

 

 

منبع: تسنیم

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام