سردار نقدی در رشت: چاپ
وجود شنبه‌های سیاه در فرانسه نمونه‌ای از چپاول لیبرالیسم غربی است
17 بهمن 97 - 00:00

گیلان آنلاین: غرب تمام ثروت دنیا را در کشورها چپاول کرده و که وجود شنبه‌های سیاه در فرانسه از نمونه‌های آن است.

 

 

گیلان آنلاین: سردار محمدرضا نقدی صبح امروز در همایش روشنگری و تبیین دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی در سالن شهدای ناجا در رشت با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران پس از انقلاب اسلامی پیامبر (ص) طولانی‌ترین انقلاب اسلامی جهان است اظهار کرد: انقلاب در بسیاری از کشورهایی که در جهت عدالت و مبارزه با امپریالیسم تشکیل‌شده بود ازجمله در چین و فرانسه از بین رفته و هیچ‌چیزی از مفاهیم آن باقی نمانده است.

وی با اشاره به تشکیل انقلاب‌های پوشالی قبل از انقلاب اسلامی و تهی بودن آن از مفاهیم عمیق بیان کرد: بسیاری از انقلاب‌ها در منطقه ازجمله افغانستان باقی نماند درحالی‌که انقلاب اسلامی ایران به 40 سالگی تولد خود رسیده و حتی یک بند از منویات امام خمینی از سیاست‌های کلی نظام کاسته نشده است.

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه مردم 40 سال انقلاب خود را حفظ کرده‌اند افزود: مردم در ۲۲ بهمن امسال انقلاب دیگری را رقم می‌زنند و سیاست نه شرقی و نه غربی را به معنای تمام رقم خواهند زد.

نقدی با بیان اینکه لیبرالیسم غربی دنیا را چپاول می‌کرد گفت: غرب تمام ثروت دنیا را در کشورها چپاول کرده و که وجود شنبه‌های سیاه در فرانسه از نمونه‌های آن است.

وی با بیان اینکه ملت ایران طی 40 سال اخیر بدون مزاحم نبودند افزود: جنگ، ترور، تهاجم، تحریم همه را ملت ایران طی 40 سال اخیر لمس کرده درحالی‌که در کنارش دستاوردهای کسب کرده که برخی‌ها اعجاز آمیز هستند.

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به جهش‌های روبه‌جلو ایران در علوم و فنون تصریح کرد: امروز ایران اسلامی در علم، بهداشت و درمان، علوم فضایی و سایر شاهد جهش‌های محسوس است و قضاوت غیرمنصفانه در رابطه بااینکه همه کشورها پیشرفت‌هایی داشته‌اند و ما هم پیشرفت‌های داشته‌ایم، غلط است.

نقدی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را بزرگ‌ترین پیشرفت‌های ایران برشمرد و افزود: با تمام کارشکنی‌ها و تحریم‌های آمریکا و استکبار جهانی وجود استقلال، آزادی و مردم‌سالاری دینی بزرگ‌ترین دستاورد انقلاب است.

وی با بیان اینکه حتی ۳۰ درصد کل دستاوردهای انقلاب اسلامی را طی 40 سال را هیچ کشوری نتوانسته داشته باشد افزود: انقلاب اسلامی در حالی فشارها را تحمل می‌کند که پیشرفت‌هایی بسیار زیادی داشته و هیچ کشوری مدعی دستاورد بیشتر از انقلاب را طی این مدت نداشته است.

 

 

منبع: فارس

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام