«همه آمدند» چاپ
شور مضاعف دیار باران در جشن 40 سالگی انقلاب زیر باران سیل‌آسا/فرزندان میرزا اوج انسجام و وحدت انقلابی را نمایش دادند
22 بهمن 97 - 10:49

گیلان آنلاین: مردم انقلابی سرزمین میرزا کوچک جنگلی در چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور حداکثری خود در زیر بارش شدید باران، اوج انسجام و وحدت انقلابی خود را نمایش دادند.

 

 

گیلان آنلاین: دقایقی پیش راهپیمایی با شکوه مردم رشت از پنج مسیر سپاه پاسداران، میدان فرهنگ، چهارراه قدس، خیابان مطهری، میدان بسیج، خیابان شریعتی و از مسیر ورزشگاه شهید عضدی، خیابان نامجو، چهارراه قدس، خیابان امام خمینی(ره) و از مسیر میدان شهید انصاری، خیابان سعدی و از مسیر  مسجد جامع کاسه‌فروشان، خیابان شهید مطهری، میدان بسیج، خیابان شریعتی و از مسیر بقعه دانای علی، خیابان طالقانی، خیابان علم الهدی به سمت میدان شهدای ذهاب حرکت کردند.

مردم ولایتمدار انقلابی و شهیدپرور شهر باران‌های نقره‌ای در چهلمین سالروز تولد پیروزی انقلاب اسلامی و در زیر باران سیل‌آسای امروز خود را همچون قطرات آب به اقیانوس وحدت، یکپارچگی و همگرایی ملی در میدان شهدای ذهاب رشت رساندند و باافتخار به گذشته و امید به آینده پا به دهه پنجم انقلاب اسلامی گذاشتند.

مردم سرزمین پاک، سبز و مقدس میرزا کوچک خان جنگلی در جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی ارزش وجودی خود را حس کرده و با حضور آگاهانه، بصیر و منحصربه‌فردشان، نقش گران‌قدر خود را درصحنه گسترده عبادی سیاسی جمهوری اسلامی ایران نقاشی کردند و با شعارهای انقلابی، ولایی، ضد استعماری، استثماری و استکباری اثبات کردند که همچون ۴۰ سال گذشته عهد و پیمانی که با امام امت بسته‌اند پای بندند.

حضور پرشور مرزنشینان آستارایی در راهپیمایی 22 بهمن

 راهپیمایی باشکوه یوم‌الله ۲۲ بهمن پیش از ظهر امروز با حضور گسترده اقشار مختلف مردم این شهرستان اعم‌از دانش‌آموزان، دانش‌جویان، بازاریان، مسئولین دستگاه‌های لشکری و کشوری از مقابل سپاه ناحیه تا مصلی نمازجمعه برگزار شد.ی

راهپیمایی‌کنندگان در صفوف منسجم با سر دادن شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» اقدامات اخیر رئیس‌جمهور آمریکا را محکوم کرده و با به آتش کشیدن پرچم‌های آمریکا و رژیم غاصب صهیونیسم اوج نفرت خود را از سردمداران استکبار جهانی به رخ جهانیان کشاندند.

قطب مذهبی گیلان سراسر شور حضور

 مردم دیار حضرت سلطان سید جلال‌الدین اشرف، صبح امروز هم‌زمان با سراسر کشور با حضور پرشور خود و راهپیمایی در مسیر کانون بسیج تا صحن آستان مقدس سلطان سید جلال‌الدین اشرف بار دیگر با نظام و آرمان‌های امام، رهبری و شهدای انقلاب تجدید بیعت کردند.

مردم این شهرستان از پیر و جوان گرفته تا مسؤولین دستگاه اجرایی، دانش‌آموزان و دانشجویان، بازاریان و کشاورزان همه آمده بودند تا با حضور باشکوه خود در راهپیمایی 22 بهمن سیلی محکمی به استکبار جهانی، مزدوران وابسته به ایادی کفر و بدخواهان نظام زده و خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی و دشمنان نشان دادند و به دنیا ثابت کردند که ملت ایران همیشه تابع ولایت‌فقیه بوده و با وحدت و همدلی برای پیشرفت و توسعه کشور گام برمی‌دارد.

شهر ساحلی پرشور در زیر بارش باران

مردم پرشور و با بصیرت بندرانزلی نیز مسیر میدان پاسداران تا میدان امام خمینی (ره) این شهر راه زیر بارش شدید باران طی کرده و چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.

راهپیمایان در طی مسیر با سر دادن شعارهای ضد استکباری و راهبرد حل مشکلات را تمکین از فرمایشات رهبر معظم انقلاب و تکیه بر توان داخلی دانسته و از آمادگی خود برای همراهی با نظام گفتند.

حضور باشکوه مردم با بصیرت رضوانشهر در راهپیمایی ۲۲ بهمن

 مردم با بصیرت این شهرستان با اتحاد و همبستگی در کنار یکدیگر در دفاع از آرمان‌های امام راحل (ره) و بیعت دوباره با مقام معظم رهبری و شهدای گران‌قدر انقلاب اسلامی با حضور باشکوه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر به جهانیان نشان دادند که مردم پشتیان ولایت هستند.

این مراسم باشکوه که از جلوی سپاه ناحیه رضوانشهر با شعار «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر انگلیس» و «مرگ بر آل سعود» به‌طرف میدان شهدا والامقام حرکت کردند.

صفوف به‌هم فشرده رودسری‌ها در جشن پیروزی انقلاب

مردم ولایت‌مدار، با بصیر و موقعیت شناس رودسر از اقشار مختلف پیش از ظهر امروز با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن و جشن 40 سالگی انقلاب که از میدان سپاه تا میدان شهرداری انجام شد با شعارهای «مرگ بر آمریکا» و « مرگ بر اسرائیل» انزجار خود را به ابرقدرت ها و استکبار اعلام کردند.

خط و نشان لنگرودی‌ها برای استکبار در جشن 40 سالگی انقلاب

مردم ولایتمدار این شهر نیز با حضور گسترده و باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن ضمن خلق حماسه‌ای بزرگ و برپایی جشن انقلابی مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی زدند و چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.

مردم ولایتمدار و انقلابی لنگرود راهپیمایی خود را از مقابل سپاه ناحیه آغاز و تا میدان انقلاب اسلامی در مرکز شهر لنگرود با مشت‌های گره‌کرده اعلام کردند که همیشه پشتیبان انقلاب و ولایت‌فقیه هستند.

بهبود وضعیت اقتصادی، نگاه به توان داخلی و چشم ندوختن به دست کشورهای بیگانه اصلی‌ترین شعار مردم لنگرود در راهپیمایی 22 بهمن بود.

حضور چشم‌گیرمردم دیار یونس در راهپیمایی ۲۲ بهمن چله انقلاب

 مردم ولایی، انقلابی و شهیدپرور رودبار دیار اولین شهید نهضت حضرت امام (ره) با حضور حماسی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، چله انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.

راهپیمایان رودباری مسیر جنب مسجد ولی‌عصر (عج) پایین بازار این شهر تا میدان شهرداری در بالابازار رودبار را با مشت‌های گره‌کرده و آهنین و با شعارهای ضداستکباری ادامه دادند.

فرزندان میرزا اوج انسجام و وحدت انقلابی را نمایش دادند

 

حضور گسترده و بی‌حدواندازه مردمان غیور، انقلابی و دشمن‌شکن خالقان حماسه هشت دی امروز بار دیگر به جهانیان نشان داد ایران اسلامی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی ایران را که ۴۰ سال پیش با اهدای خون شهدا به دست آورده و اکنون به یک درخت تنومند و بالغ تبدیل‌شده تا انقلاب جهانی حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف حفظ و حراست می‌کند و به عهدی که با رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران بسته با قوت و اقتدار مضاعف با رهبری دائیانه رهبری معظم دنبال می‌کند.

 

خیل عظیم پیر، جوان، خردسالان، نونهالان، دانش آموزان، دانشجویان، نخبگان و سایر اقشار در کنار یکدیگر همچون دژ مستحکم در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در جا‌جای گیلان به جهانیان ثابت کرد که همه در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن حضور یافته‌اند و پاسخ دندان‌شکنی به یاوه‌گویی‌هایی استکبار جهانی به سردمداری آمریکا، رژیم آل سعود و صهیونیسم جهانی داده‌اند.

راهپیمایی عظیم هزاران نفری ۲۲ بهمن مردم گیلان در دهه پنجم انقلاب شکوهمند اسلامی ایران نشان داد که این نظام و راهپیمایی‌های انقلابی، ضداستکباری و ضدآمریکایی به جزئی از ژن ملت دین‌دار، ولایتمدار و شهیدپرور تبدیل‌شده و هیچ‌گاه قصد جدا شدن از فطرت و طینتشان ندارد.

 

 

منبع: فارس

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام