نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس: چاپ
نمایندگان رشت از رئیس‌جمهور گله‌مندند+ مهم‌ترین درخواست‌ نمایندگان از روحانی
11 اسفند 97 - 22:56

گیلان آنلاین: انتظار داشتیم طبق روال همیشه رئیس‌جمهور در مرکز استان با تمام مردم گیلان صحبت کند نه اینکه به یک شهر رفته و فقط در آنجا به صحبت بپردازد.

 

 

گیلان آنلاین: جبار کوچکی‌نژاد با بیان اینکه دولت هیچ مشورتی با نمایندگان استان گیلان برای سفر به گیلان انجام نداده اظهار کرد: درگذشته در زمانی که رئیس‌جمهور قصد سفر به استان گیلان را داشت جلسات متعددی با نمایندگان استان برگزار و در آن جلسه برنامه‌های سفر و پروژه‌ها موردبررسی قرار می‌گرفت که متأسفانه در این مورد شاهد این امر نبوده‌ایم.

وی با اشاره به گله‌مندی نمایندگان شهرستان رشت از رئیس‌جمهور گفت: ما انتظار داشتیم طبق روال همیشه رئیس‌جمهور در مرکز استان با تمام مردم گیلان صحبت می‌کرد نه اینکه به یک شهر رفته و فقط در آنجا به صحبت بپردازد، این اتفاق باعث ناراحتی مردم دیگر شهرهای استان هم شده است.

نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی با اذعان به اینکه از رئیس‌جمهور انتظار داریم به احداث مترو رشت توجه ویژه داشته باشند تصریح کرد: یکی از درخواست‌های مهم مردم شهرستان رشت احداث مترو این شهرستان است که خوشبختانه دارای ردیف و پول بوده و امیدواریم به این مسئله در سفر وی به استان گیلان توجه شود.

وی با تأکید بر تکمیل راه‌آهن رشت به آستارا و آستارا به آستارا بیان کرد: اگر دولت بتواند شبکه ریلی آستارا به آستارا و رشت به آستارا را تکمیل کند باعث افزایش ترانزیت کالا و رشد اشتغال در بین جوانان می‌شود که این پروژه مورد تأکید نمایندگان گیلان است.

 

منبع: فارس

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام