رئیس مجمع عالی بسیج رسانه استان گیلان : چاپ
مردم گیلان از رسانه‌ها توقع مطالبه‌گری از رئیس‌جمهور را دارند
14 اسفند 97 - 20:00

گیلان آنلاین: توقع مردم گیلان از رسانه‌های استان، مطالبه‌گری آنها در زمان حضور رئیس جمهور در گیلان است.

 

 

گیلان آنلاین: علیرضا خاکپور صبح امروز در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه در رشت با اشاره به سفر قریب‌الوقوع رئیس جمهور و تعدادی از اعضای هیئت دولت به استان گیلان اظهار داشت: توقع مردم گیلان از رسانه‌های استان، مطالبه‌گری آنها در زمان حضور رئیس‌جمهور در گیلان است.

رئیس مجمع عالی بسیج رسانه استان گیلان با بیان اینکه رسانه، چشم و گوش و زبان مردم است و خبرنگاران نمایندگان افکار عمومی برای پرسشگری و مطالبه‌گری هستند گفت: شایسته است اصحاب رسانه استان گیلان در زمان حضور رئیس‌جمهور و هیئت دولت در استان نسبت به مطالبه‌گری حقوق مردم همت کنند.

بیشتر بخوانید

خاکپور با اشاره به اینکه خبرنگاران و اصحاب رسانه مایه دلگرمی مردم به‌ویژه اقشار ضعیف و مستضعف جامعه هستند افزود: رسالت حرفه‌ای جامعه خبری فارغ از هر نوع سلیقه و نگاه سیاسی ایجاب می‌کند خواسته‌های مردم را که ولی‌نعمت مسئولان خود هستند بدون هرگونه ملاحظه‌ای مطالبه کنند.

وی با بیان اینکه رسانه‌های استان فارغ از اینکه وابسته به چه جناح و دسته و گروهی باشند در چارچوب نظام مقدس اسلامی نسبت به حقوق و مطالبات مردم مسئولیت دارند گفت: دولت به‌عنوان بازوی اجرایی نظام و در راستای خدمات‌رسانی به آحاد مردم در تلاش است اما این مانع از ارائه درخواست‌های مردم نیست.

رئیس مجمع عالی بسیج رسانه استان گیلان با اشاره به اینکه اصحاب رسانه و خبرنگاران گیلانی باید این موضوع که گیلان با ظاهر سبز و آباد خود در چنبره مشکلات و محرومیت‌ها گرفتار شده است را با صراحت و با زبان گویا به گوش رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت برسانند تا بلکه در این زمینه چاره‌اندیشی شود.

 

منبع: تسنیم

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام