گفتگو خبرنگار گیلان آنلاین با دکتر اسامه قاسمی : چاپ
نکاتی که باید درباره بهداشت دهان و دندان بدانیم
17 اسفند 97 - 00:00

گیلان آنلاین: منظور از بهداشت دهان و دندان رعایت اصول خاص بهداشتی و تمیزکردن دهان و دندان برای حفظ سلامت بافت های دندانی و دهان است و ساده ترین وسیله تمیزکردن دهان و دندان در منزل مسواک میباشد.

 

 

گیلان آنلاین:  در دنیای امروز داشتن بهداشت مناسب دهان و دندان و لبخندی زیبا بسیار مهم تر از گذشته است.

گفتگوی خبرنگار گیلان آنلاین با دکتر اسامه قاسمی ، جراح و دندانپزشک فعال در گیلان را در ادامه می خوانید:

دکتر قاسمی در این باره بیان کرد : همان طور که می دانیم در دنیای امروز داشتن بهداشت مناسب دهان و دندان و لبخندی زیبا بسیار مهم تر از گذشته می باشد که حتی می تواند در روابط فردی و کاری ما بسیار تاثیر گذار باشد.
وی اطهار داشت: منظور از بهداشت دهان و دندان رعایت اصول خاص بهداشتی و تمیزکردن دهان و دندان برای حفظ سلامت بافت های دندانی و دهان است و ساده ترین وسیله تمیزکردن دهان و دندان در منزل مسواک می باشد.

این دندانپزشک با بیان اینکه در ابتدا نمیخواهم در مورد مسائل پیچیده دندانپزشکی و درمان های پر هزینه مانند ارتودنسی یا درمان های زیبایی صحبت کنم  ادامه داد: همه ی ما می توانیم با هزینه بسیار کم در پیشگیری از مشکلات دهان و دندان کوشا باشیم ، بله هزینه بسیار کم شامل مسواک ، نخ دندان ، یک خمیر دندان مناسب و البته معاینات مرتب شش ماه یک بار نزد دندانپزشکتان و البته شما والدین محترم که نقش مهمتان در آموزش بهداشت دهان و دندان به فرزندانتان را نباید فراموش کرد.

قاسمی در پایان گفت: جادوی لبخند زیباتر را فراموش نکنید.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام