استقبال امام جمعه انزلی از رئیس جدید قوه قضائیه چاپ
حتی یک نقطه سیاه در زندگی شخصی آیت‌الله رئیسی وجود ندارد
17 اسفند 97 - 00:00

گیلان آنلاین:شمس الدین با اعلام اینکه انتصاب رئیس جدید قوه قضائیه برای مردم امید آفرین است خاطرنشان کرد: شما در دوران انتخابات شاهد بودید که برخی افراد نتوانستند حتی یک نقطه سیاه از زندگی شخصی آیت‌الله رئیسی پیدا کنند و به همین دلیل دست به دروغ پراکنی زدند.

 

 

گیلان آنلاین: حجت‌الاسلام والمسلمین سید عبدالجواد شمس‌الدین ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه بندر انزلی با اشاره به فرا رسیدن ماه پرفضیلت رجب اظهار داشت: ماه رجب، ماه رسیدن انسان‌ها به خدا است.

امام جمعه بندر انزلی ضمن تشریح و تبیین اهمیت ماه مبارک رجب عنوان داشت: اگر کسی به اعمال و ویژگی‌ها این ماه مبارک توجه کند، قطعا از برکات فراوان آن بهره‌مند می‌شود.

 شمس‌الدین با بیان اینکه پیامبراکرم(ص) در هنگام حلول ماه مبارک مردم را جمع می‌کردند و برکات این ماه را برای آنان تشریح می‌کردند افزود: بنا به فرمایش پیامبر اکرم(ص)، اگر انسان مشرک و بدعت‌گذار نباشد و همچنین در این ماه خدا را عبادت کند، از برکات ماه رجب بهره‌مند می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در ماه رجب، همانطور که اجر ثواب‌ها چند برابر است، عقوبت گناهان نیز چند برابر است ابراز داشت: امیدواریم خداوند متعال به ما توفیق ترک گناه وانجام اعمال خیر عطا کند.

امام جمعه بندر انزلی با اشاره به فرا رسیدن سالروز امام محمد باقر(ع) خاطرنشان کرد: علوم و معارف اسلامی در دوره امامت امام محمدباقر(ع) شکافته و به جامعه اسلامی عرضه شد و امروز در گام دوم انقلاب همه ما باید در مسیر پیشرفت علمی کشور تلاش کنیم.

 شمس‌الدین با بیان اینکه دانشمندان مسلمان همواره در پیشرفت‌های علمی پیشتاز بودند تصریح کرد: کشور ما در طول چهل سال عمر خود پیشرفت‌های علمی مناسبی داشته است.

وی با اشاره به در پیش بودن روز ۲۰ اسفند و روز “راهیان نور” خاطرنشان کرد: بنا به فرموده مقام معظم رهبری، مناطق عملیاتی همانند معدن طلا و گنج هستند و برپایی اردوهای راهیان نور سنتی پسندیده در کشور ما است.

امام جمعه بندر انزلی با تاکید بر اینکه مسئولان و مردم باید به کمک‌های خود اردوهای راهیان نور را حمایت کنند اظهار داشت: اردوهای راهیان نور تاکنون سبب تحول بسیاری از انسان‌ها شده است.

 شمس‌الدین ضمن گرامیداشت روز شهدا و سالروز تاسیس بنیاد شهید عنوان داشت: امیدوار هستیم تا مسئولان بنیاد شهید با قدرت بیشتری در مسیر توجه به خانواده‌های شهدا تلاش کنند.

وی با اشاره به سفر اخیر هیئت دولت به استان گیلان و افتتاح رسمی خط آهن قزوین-رشت اظهار داشت: امیدواریم ادامه این مسیر ریلی هرچه زودتر به انزلی و آستارا برسد زیرا در پیشبرد بسیاری از امور موثر است.

امام جمعه بندر انزلی با اشاره به تصمیمات گرفته شده در سفر هیئت دولت به استان گیلان و انجام تصمیماتی در حوزه زیست محیطی گفت: گمان میکنم به دلیل محدود بودن فرصت سفر هیئت دولت، تصمیماتی که پیرامون احیای تالاب انزلی گرفته شده است به طور کامل بررسی نشده و باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد تا آسیب‌های دیگری را به تالاب تحمیل نکند.

 شمس‌الدین با اشاره به انتصاب آیت‌الله رئیسی به عنوان رئیس قوه قضائیه تصریح کرد: ایشان شخصیتی عالم، باتقوا و آشنا به ابعاد کاری قوه قضائیه هستند.

ایشان آیت‌الله رئیسی را شخصی ساده‌زیست و مردمی دانست و خاطرنشان کرد: حضور چنین شخصیتی در دستگاه قضایی انتخابی شایسته و تاثیرگذار است.

امام جمعه بندر انزلی با اشاره به متن حکم انتصاب آیت‌الله رئیسی به عنوان رئیس جدید قوه قضائیه گفت: همانطور که مقام معظم رهبری در این حکم فرمودند، آیت‌الله رئیسی ملاک‌های لازم برای ایجاد تحول در دستگاه قضایی را دارند.

شمس‌الدین با اشاره به شبهه پراکنی دشمنان انقلاب اسلامی و عوامل داخلی آن‌ها علیه آیت‌الله رئیسی تصریح کرد: ما معتقد هستیم که این دشمنی‌ها بیانگر این است که انتصاب آیت‌الله رئیسی بسیار به جا بوده و دشمنان را مایوس کرده است.

وی با اعلام اینکه انتصاب رئیس جدید قوه قضائیه برای مردم امید آفرین است خاطرنشان کرد: شما در دوران انتخابات شاهد بودید که برخی افراد نتوانستند حتی یک نقطه سیاه از زندگی شخصی آیت‌الله رئیسی پیدا کنند و به همین دلیل دست به دروغ پراکنی زدند.

امام جمعه بندر انزلی خطاب به آیت‌الله رئیسی اظهار داشت: من خطاب به حضرتعالی عرض می‌کنم که مطمئن باشید در مسیر برخورد با مفسدان از حمایت قاطع مقام معظم رهبری و مردم برخوردار هستید.

منبع: دیارمیرزا
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام