فرمانده نیروی دریایی ارتش: چاپ
دریای خزر فرصتی طلایی برای تعامل با کشورهای منطقه است
22 اسفند 97 - 16:52

گیلان آنلاین: دریای خزر در منطقه شمال فرصتی طلایی برای تعامل با کشورهای منطقه است.

 

 

گیلان آنلاین: امیر دریادار حسین خانزادی دقایقی پیش در مراسم دانش‌آموختگی و دریافت درجه دانش‌آموزان فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع)‌ نداجا اظهار داشت: دریای خزر در منطقه شمال و تکمیل کریدور شمال به جنوب فرصتی طلایی برای تعامل با کشورهای منطقه است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه صلابت و اقتدار نیروی دریایی و دانش‌آموختگان آن را مورد تأکید قرار داد و بیان داشت: نیروی دریایی مظهر اقتدار جمهوری اسلامی در دریا است و به علت وجود ارزش‌ها و قابلیت‌های بسیار زیادی در غرب آسیا مورد هجوم دشمنان قرار گرفته است.

امیر دریادار خانزادی نیروی دریایی را به فرموده مقام معظم رهبری یک نیروی راهبردی اعلام کرد و ابراز داشت: جمهوری اسلامی ایران در مرکز منطقه غرب آسیا از موقعیت بسیار ویژه‌ای برخوردار است و یکی از مهم‌ترین این ویژگی‌ها موضوع بازرگانی و تجارت کالا است.

بیشتر بخوانید

وی با بیان اینکه ظرفیت‌های بسیار بزرگی توسط منطقه غرب آسیا برای جمهوری اسلامی به وجود آمده است گفت: ایران اسلامی به‌خاطر موقعیت ژئوپولیتیکی در مرکز منابع عظیم انرژی جهان قرار گرفته ‌و لحظه‌ای خلل در مسیر جابه‌جایی انرژی می‌تواند فاجعه‌ای بزرگ در فرآیندهای صنعتی ایجاد کند.

این خبر در حال تکمیل است...

 

منبع: تسنیم

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام