هیولای واقعی زیر تخت خواب +تصاویر
15 فروردین 98 - 23:27

گیلان آنلاین: توهمات بچگانه و ترس از هیولای زیر تخت خواب در یکی از روستاهای هند به حقیقت پیوست.

 

گیلان آنلاین: به طور حتم شما هم در کودکی توهم هیولا در خانه و به خصوص در زیر تخت خواب را داشته‌اید و نصف شب‌ها از ترس جرات نگاه کردن به زیر تختان را نداشتید. در آن هنگام والدین شما را آرام می‌کردند و اطمینان می‌دادند که هیچکس جز شما در این اتاق نیست!

 اما وجود یک تمساح در زیر تخت خواب در هند تمامی این اطمینان خاطر ها را نقض کرد و نشان داد که در نیمه های شب هم می شود یک هیولا در زیر تخت حضور داشته باشد.

معلوم نیست که آیا بابوب‌های پارمار کشاورز هندی نیز در کودکی از هیولا می‌ترسیده یا خیر اما اخیراً او متقاعد شد که فضای زیر تخت می تواند چقدر خطرناک و رعب آور باشد.

این مرد هندی نیمه‌های شب از صدای پارس سگ‌ها بیدار شد و متوجه یک هیولا در زیر تخت خود شد. او قصد نداشت تا از مهمان ناخوانده خود برای مدت طولانی پذیرایی کند بنابراین از همسایه‌ها کمک خواست. معمولاً در این شرایط با کمک چند نفر تمساح به اطراف رودخانه هدایت می‌شود، اما این بار موضوع فرق داشت. هیولای داستان تمساح مادری بود که برای تخم گذاری پناهگاه آرامی پیدا کرده بود.

بنابراین باید مطابق با مراقبت‌های ویژه با او رفتار می‌شد، پس با کارکنان محیط زیست تماس گرفته شد تا با تجهیزات کامل این انتقال انجام شود. در زیر می‌توانید تصاویری از این هیولای زیر تخت را مشاهده نمایید.

 

 

منبع:باشگاه خبرنگاران

 

 

 
 
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام