نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت: چاپ
توجه مسئولان قضایی معطوف به طبقه پایین جامعه باشد
22 فروردین 98 - 11:59

گیلان آنلاین:  توجه مسئولان قضایی به طبقه پایین جامعه بسیار معطوف باشد زیرا تمام آنها نمی توانند حرف خود را بیان کنند بنابراین شما باید دست این قشر از جامعه را بگیرید.

 

 

گیلان آنلاین: آیت الله رسول فلاحتی در گردهمایی فصلی روسا و دادستان های واحدهای قضایی استان با تبریک اعیاد شعبانیه اظهار کرد: در سال جدید امیدواریم برنامه هایی که اجرا می شود بتواند در پایان سال موجب آرامش مسئولان و جامعه شود.

وی به ویژگی های فرد مومن اشاره کرد و افزود: مومن از مراجعه مردم گرفته به او خسته نمی شود.

امام جمعه رشت با بیان اینکه مسائل اجتماعی انسان را خسته می کند، تصریح کرد: اگر فرد مومن به مسیر، فعالیت و تلاش خود آگاهی داشته باشد خسته نمی شود.

فلاحتی به خستگی ناپذیری انسان مومن در کسب دانش و دانش افزایی اشاره کرد و گفت: انسان همیشه به تمام دانش های مربوط به خود مسلط نیست بنابراین باید با دانش و کتاب همواره رابطه داشته باشد.

وی با تاکید بر توسل به خداوند برای انجام فعالیت روزانه، بیان کرد: در پاره ای از موارد عوامل درونی و بیرونی موجب می شود انسان در مسیری که باید قرار گیرد خارج می شود و توسل انسان را یاری می کند.

فلاحتی خاطرنشان کرد: تمام گرفتاری ها در دنیا به خاطر این است که باورهای انسان کم رنگ است.

وی با اشاره به روایتی از امام علی(ع)، اظهار کرد: توجه مسئولان قضایی به طبقه پایین جامعه بسیار معطوف باشد زیرا تمام آنها نمی توانند حرف خود را بیان کنند بنابراین شما باید دست این قشر از جامعه را بگیرید. 

 

 

منبع: ایسنا

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام