نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان‌‌: دشمنان سبک زندگی اسلامی را نشانه گرفته‌اند
26 فروردین 98 - 12:14

گیلان آنلاین: دشمن و برخی کشورهای مملوء از فرهنگ غربی، سبک زندگی اسلامی ما را نشانه گرفته‌اند.

 

گیلان آنلاین: آیت‌الله رسول فلاحتی صبح امروز در مراسم معارفه مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان در رشت اظهار داشت: همان گونه که یکی از اهداف بعثت پیامبر اکرم(ص)، ایجاد یک تمدن عظیم اسلامی برای عالم بشریت بود، انقلاب اسلامی نیز این‌چنین بود. 

نماینده ولی‌فقیه در گیلان خاطرنشان کرد: امام راحل همواره فرموده بودند که انقلاب اسلامی ایران فقط محدود به مرزهای جغرافیایی ما نیست بلکه ما این انقلاب را به تمام دنیا صادر می‌کنیم پس از بزرگترین اهداف انقلاب ایجاد تمدن عظیم اسلامی بود.

آیت‌الله فلاحتی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در رابطه با ایجاد تمدن اسلامی و شاخصه‌های آن عنوان کرد: یکی از شاخصه‌های مهم انقلاب اسلامی، تبیین و توسعه سبک زندگی اسلامی است و معتقدیم که سبک زندگی اسلامی باید بیشتر در جامعه ترویج یابد.

امام جمعه رشت با بیان اینکه عالمان دینی همواره کار‌های عظیمی جهت ترویج و تبیین سبک زندگی اسلامی انجام داده‌اند گفت: امروز با توجه به اینکه با حملات گسترده دشمن از بیرون و دلدادگان سبک زندگی غربی مواجه‌‌‌ایم بنابراین ترویج سبک زندگی اسلامی از بزرگترین وظایف ما است.

وی با تأکید بر اینکه امروز اقدامات جهت ترویج سبک زندگی اسلامی در بین جامعه به نوعی لبیک‌‌گفتن به فرمایشان رهبر معظم انقلاب است افزود: دشمن و برخی کشورهای مملوء از فرهنگ غربی، سبک زندگی اسلامی ما را نشانه گرفته‌اند اما با تمام این اقدامات نتوانستند جلوی تبلیغ و ترویج سبک زندگی اسلامی ما را بگیرند.

منبع:تسنیم

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام