جلسه غیرعلنی مجلس با حضور برخی وزرا برای تصمیم‌گیری درباره افزایش قیمت بنزین/نمایندگان تنوع نظر‌ دارند
16 اردیبهشت 98 - 11:28

گیلان آنلاین: نماینده مردم فریدن در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر تصمیم افزایش قیمت بنزین و سهمیه‌بندی منتفی است و امروز در جلسه غیر‌علنی مجلس با حضور برخی از وزرا و دولت پیرامون این موضوع گفت‌و‌گو می‌شود.

 

 

گیلان آنلاین: اکبر ترکی با اشاره به آخرین تصمیم مجلس شورای اسلامی در مورد بنزین اظهار داشت: در حال حاضر تصمیم افزایش قیمت بنزین و سهمیه‌بندی منتفی است و امروز در جلسه غیر‌علنی مجلس با حضور برخی از وزرا و دولت پیرامون این موضوع گفت‌و‌گو می‌شود.

وی افزود: بعد از انتشار خبر افزایش قیمت بنزین و تنوع نظری که بین نمایندگان در مجلس ایجاد شد، اکنون و در حال حاضر افزایش قیمت بنزین متوقف و منتفی شده اما ممکن است که پیرامون راه‌های افزایش قیمت و یا صرفه‌جویی بنزین صحبت کنند.

بیشتر بخوانید

نماینده مردم فریدن در مجلس خاطرنشان کرد: مباحثی در مورد افزایش قیمت بنزین و سهمیه‌بندی آن بوده است و خواهد بود، اما در حال حاضر افزایش قیمت بنزین متوقف و منتفی است و به این شکلی که موضوع طرح شد امکان عملی شدن ندارد، مگر اینکه تغییری ایجاد شود که مردم مشکلی پیدا نکنند.

 درجلسه علنی روز گذشته مجلس نمایندگان به طرح دولت برای افزایش قیمت بنزین به‌شدت اعتراض کردند و در نهایت سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس اعلام کرد موضوع سهمیه‌‌‌بندی بنزین فعلاً منتفی شده است. سخنگوی هیئت رئیسه مجلس دیروز در این باره گفت: «موضوع سهمیه‌بندی بنزین فعلاً متوقف شده و قرار است این موضوع در جلسه مشترک مجلس و دولت مورد بررسی قرار گیرد».

 

منبع: تسنیم

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام