با شکست خانگی سنگین مقابل نساجی: چاپ
بقای سپیدرود در لیگ برتر به هفته پایانی موکول شد | ارتش سرخ همه را نا امید کرد
22 اردیبهشت 98 - 00:00

گیلان آنلاین: از هفته بیست و نهم لیگ برتر جام خلیج فارس دو تیم سپیدرود رشت و نساجی مازندران در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه سه بر یک به سود نساجی به پایان رسید.

 

 

گیلان آنلاین:  از هفته بیست و نهم لیگ برتر جام خلیج فارس دو تیم سپیدرود رشت و نساجی مازندران در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف یکدیگر رفتند.

کوروش ملکی،میثم تهیدست، میلاد شیخی‌سلیمانی، میثم فردوسی، محمدرضا مهدوی، امین جوادی‌مقدم، مهرداد بایرامی، ابراهیم لطفی، هومن ربیع‌زاده، محمد بلبلی و میلاد‌ قربان‌زاده برای سپیدرود به میدان رفتند. همچنین حامد لک، فرشاد فرجی، مجتبی ممشلی، مهرداد عبدی، محمدمهدی نظری، محمد آبشک، احمد عبدالله‌زاده، حامد شیری، سیدمحمد میری، علی شجاعی و سجاد عاشوری برای نساجی بازی کردند.

در دقیقه ۱۹ مهرداد عبدی بازیکن تیم نساجی به دلیل خطا بر روی بازیکن سپیدرود کارت زرد دریافت کرد. تا دقیقه ۳۰ بازی سپیدرود چندین موقعیت نصفه و نیمه بر روی دروازه نساجی ایجاد کرد که خطرناک ترین آن ضربه سر میثم تهی‌دست بود توسط دروازه‌بان نساجی دفع شد.

در دقیقه ۳۵ بازی علی شجاعی، بازیکن نساجی به دلیل خطا بر روی بازیکن سپیدرود با کارت زرد داور جریمه شد. در دقیقه ۴۱ بازی داور بازی با کارت زرد، حامد لک، دروازه‌بان نساجی را به دلیل اعتراض جریمه کرد. در دقیقه ۴۵ بازی میثم تهی‌دست، بازیکن سپیدرود رشت به دلیل خطا بر روی بازیکن حریف با کارت زرد داور جریمه شد.

داور چهارم سه دقیقه وقت اضافی برای نیمه اول بازی اعلام کرد. در دقایق اضافه نیمه اول محمد بلبلی، بازیکن سپیدرود با کارت زرد داور جریمه شد. در دقیقه ۴۷ بازی شوت محمد بلبی، بازیکن سپیدرود به شکلی خطرناک از کنار دروازه نساجی عبور کرد.

در دقیقه ۵۰ بازی شوت ابراهیم لطفی، بازیکن سپیدرود به شکلی خطرناک توسط مدافعان نساجی دفع شد. سپیدرود در نیمه دوم سراپا حمله شده است.

در دقیقه ۵۵ بازی توپ بازیکنان نساجی نزدیک بود توپ را وارد دروازه خود کنند که مدافع نساجی در لحظه آخر توپ را بیرون کشید.

در دقیقه ۵۹ بازی فرشاد فرجی، بازیکن نساجی از داور بازی کارت زرد دریافت کرد. در دقیقه ۶۲ بازی رحمان جعفری برای نساجی جایگزین علی شجاعی شد.

در دقیقه ۶۶ ضربه مهدی نظری بازیکن نساجی به شکلی خطرناکی از کنار دروازه سپیدرود عبور کرد.

در دقیقه ۶۷ بازی محمدرضا مهدوی کاپیتان سپیدرود با کارت زرد داور جریمه شد.

در دقیقه ۶۸ بازی سپیدرود دو تعویض انجام داد و علی عباسی برای سپیدرود جایگزین امین جوادی‌مقدم شد.

همچنین حسین ابراهیمی جایگزین میثم فردوسی شد. در دقیقه ۷۲ شوت محکم و روی پای محمدمهدی نظری را کوروش ملکی دفع کرد ولی در برگشت سجاد آشوری دروازه خالی سپیدرود را گشود تا نساجی برخلاف جریان بازی به گل برسد.

در دقیقه ۷۴ نیز در حالی که بازیکنان سپیدرود مشغول اعتراض صحنه مشکوک به پنالتی بودند، نساجی ضدحمله سریعی تدارک دید که نفوذ از این تیم از سمت راست زمین و پاس در عرض فرشاد فرجی را رحمان جعفری تبدیل به گل کرد.

هواداران سپیدرود پس دریافت گل دوم این تیم شروع به شکستن صندلی‌های ورزشگاه کردند و اعتراض خود را به داور نشان دادند. در دقیقه ۷۴ بازی نیز رحمان جعفری سومین گل نساجی را به ثمر رساند.

در دقایق تلف شده نیمه دوم محمد بلبلی یکی از گلهای خورده سپیدرود را جبران کرد. در پایان این بازی با همان نتیجه سه بر یک به سود نساجی به پایان رسید تا سپیدرود رشت با بقا در لیگ برتر نیم نگاهی به هفته پایانی داشته باشد.

در دیگر بازی مهم لیگ برتر پیکان موفق شد با نتیجه یک بر صفر نفت‌ مسجدسلیمان را شکست دهد تا سپیدرود همچنان به بقا امیدوار باشد.

مصطفی سالاری استاندار گیلان که پیش از بازی در رختکن سپیدرود حضور یافته بود از جایگاه ویژه نظاره گر این دیدار بود.

منبع: دیار میرزا

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام