فرمانده سپاه قدس گیلان بیان کرد: چاپ
ایجاد جو رسانه‌ای سایه جنگ برای گشایش دروازه مذاکرات
1 خرداد 98 - 12:47

گیلان آنلاین: ایجاد جو رسانه‌ای سایه جنگ برای گشایش دروازه مذاکرات به‌منظور ضربه زدن به انقلاب اسلامی است.

 

 

گیلان آنلاین: سردار محمد عبدالله پور در مراسم تکریم و معارفه مسؤول سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان در سالن جلسات بنیاد شهید و امور ایثارگران شهر رشت با تأکید بر روشنگری از نقشه‌های دشمن برای مردم اظهار کرد: دشمن با برنامه‌ریزی و تمام توان خود در حال ضربه زدن به انقلاب است.

 تشکیل مثلث ناامیدی، تحریم اقتصادی و مذاکره توسط دشمن برای ضربه به انقلاب

وی با اشاره به اینکه راهبرد امروز دشمن برای ضربه زدن به انقلاب یک مثلث سه‌ضلعی است، بیان کرد: ایجاد ناامیدی در مردم نخستین  ضلع مثلث نقشه دشمن،  بوده که برای این کار با تکیه‌بر ایجاد فضای دوقطبی در کشور درصدد ضربه به نظام است که با تدابیر رهبر معظم انقلاب تمام نقشه‌های آنان نقش بر آب شد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه ضلع دوم دشمن برای ضربه به انقلاب تحریم اقتصادی است، افزود: دشمن ۴۰ سال است که انقلاب را تحریم کرده و این موضوع تازگی ندارد اما اکنون جریان نفوذ و لیبرال به جوانان میدان نمی‌دهد تا به‌خوبی مشکلات کشور را حل کنند.

وی با بیان اینکه کوبیدن بر طبل مذاکره سومین ضلع ضربه به انقلاب است، گفت: به راه انداختن جو رسانه‌ای و سایه جنگ، برای فراهم کردن شرایط مذاکره بوده اما سلاح ما در برابر مذاکره مقاومت است.

عبدالله پور با اشاره به تأسیس رادیو آزادی توسط آمریکا  برای از بین بردن شوروی افزود: دشمن از فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی در جهت ملتهب کردن شرایط جامعه استفاده می‌کند.

وی با اشاره تشکیل جبهه توسط دشمن برای ضربه زدن به انقلاب تصریح کرد: امروز اروپایی‌ها و رژیم‌های کودک کش منطقه به‌ویژه آل سعود خائن بله‌قربان‌گو آمریکایی‌ها هستند و آمریکایی‌ها ناو هواپیمابرشان را به خلیج‌فارس آوردند تا به فکر خودشان ما را بترسانند اما از ترس ناوشان را نزدیک مرزهای ما هم نکردند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تأکید بر اقتدار ایران و پاسخ کوبنده به تهدیدات دشمنان گفت: رژیم آل سعود، آمریکایی‌ها را تحریک می‌کند که به ایران حمله کنند؛ اما آمریکایی‌ها به آن‌ها می‌گویند که با کوچک‌ترین حرکت نظامی، جمهوری اسلامی حکومت آل سعود را ظرف ۴۸ ساعت با خاک یکسان می‌کند.

وی با تأکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران تأثیرگذارترین حرکت جهانی بوده که به ثبات کامل رسید، افزود: امروز تمام شاهرگ‌های حیاتی دنیا در دست جمهوری اسلامی ایران است و دشمنان در تلاش هستند که جلوی پیشروی انقلاب را بگیرند.

عبدالله پور با بیان اینکه ملت ایران کانون قدرت انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: اختیاراتی که در این دوره به دولت داده شده به هیچ دولتی داده نشده و خود دولت باید این مشکلات اقتصادی را برطرف کند درحالی‌که سوء تدبیرها باعث افزایش قیمت کالاهای اساسی مردم شده و این یک خیانت آشکار است.

وی با بیان اینکه با تمامی مشکلات اقتصادی موجود، مردم باز هم عاشق انقلاب و ولایت هستند، گفت: مشکلات اقتصادی موجود باید با مدیریت جهادی و انقلابی برطرف شود زیرا با فکر ترسیدن از آمریکا نمی‌توان کشور را اداره کرد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه بسیج، عصاره یک ملت است، افزود: بسیج را امام برای پاسداری از انقلاب و اسلام تأسیس کرد و 40 سال است که بسیجیان پای ارزش‌های انقلاب ایستاده‌اند.

مظلومیت نیروهای بسیجی در ادارات

مسؤول سابق سازمان بسیج کارمندان استان گیلان نیز در این مراسم با اشاره به اهمیت بسیج کارمندان اظهار کرد: فشارهای تغییر دولت‌ها در روی کارمندان بسیار تأثیرگذار است.

سرهنگ محمود احمدی با بیان اینکه نیروهای بسیجی کارمند در ادارات مظلوم هستند، گفت: این مظلومیت باعث شد که نیروهای بسیجی در ادارات فعال‌تر باشند.

وی با اشاره به اینکه در برخی شاخص‌ها، کارمندان بسیجی گیلان در کشور رتبه اول را کسب کردند، افزود: فشارهای اقتصادی دشمن بر کشور ما افزایش پیدا کرده است و به همین دلیل بسیج کارمندان اهمیت بالایی دارد.

محرومیت‌زدایی در اولویت کارهای ما قرار دارد

مسؤول جدید سازمان بسیج کارمندان استان گیلان نیز در این مراسم با بیان اینکه هیچ مسئله‌ای نباید مسؤولان را از خدمت به مردم غافل کند، اظهار کرد: حل مشکلات مردم و خدمت به مظلومان در اولویت کار بسیج کارمندان است.

عباس حسینی با اشاره به اینکه محرومیت‌زدایی در اولویت کارهای ما قرار دارد، گفت: باید اردوهای جهادی در سازمان بسیج کارمندان بیشتر شود و فعالیت بسیج کارمندان در فضای امروز جامعه اهمیت بالایی دارد.

در انتهای این مراسم با تقدیر از محمود احمدی، عباس حسینی جایگزین مسؤول سازمان بسیج کارمندان استان گیلان شد.

 

منبع: فارس

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام