فرمانده سپاه قدس گیلان: چاپ
سپاه با تشکیل قرارگاه امنیت غذایی در تامین ۶ کالای اساسی کشور خودکفا شد
4 خرداد 98 - 11:38

گیلان آنلاین: پیرو دستور رهبر معظم انقلاب، سپاه با کمک دولت و با تشکیل قرارگاه امنیت غذایی در تامین ۶ کالای اساسی کشور به خودکفایی رسید.

 

 

گیلان آنلاین: سردار پاسدار محمد عبدالله‌پور در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه رشت اظهار داشت: یاد همه شهدا به‌ویژه شهدای عملیات الی بیت‌المقدس را که باعث آرامش و امنیت کشور شدند و با ایثار خود اسلام را در جهان گسترش دادند گرامی می‌داریم.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان تصریح کرد: خرمشهر در طی دو قرن اخیر 4 بار توسط دشمنان این ملت تصرف شد که هر بار برای آزادی آن مجبور به باج دادن شدیم اما در دوران دفاع مقدس با رشادت رزمندگان اسلام توانستیم با صلابت آن را پس بگیریم.

وی با بیان اینکه عراق در عملیات الی بیت‌المقدس 16 هزار کشته و زخمی داشت بیان کرد: در این عملیات رزمندگان ما تا آخرین لحظه مقاومت کردند و با تحمل همه سختی‌ها و مشکلات و شرایط بسیار سخت توانستند بیش از 19 هزار سرباز عراقی را به اسارت بگیرند.

بیشتر بخوانید

سردار عبدالله‌پور خاطرنشان کرد: دولت فرانسه به صدام گفته بود که هیچ واحد نظامی نمی‌تواند خرمشهر را فتح کند و کشورهای غربی طوری برنامه‌ریزی کرده بودند که هیچ چتربازی نتواند در خرمشهر پیاده شود اما رزمندگان ما توانستند از همه این موانع عبور کرده و موفق شوند.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با اشاره به خاطره یکی از فرماندهان عراقی تصریح کرد: او در خاطرات خود ایرانی‌ها را با صلابت و مقاوم معرفی می‌کند که در سخت‌ترین شرایط با سرعت بالا و توانمندی بی‌نظیر خود خرمشهر را فتح کردند.

سردار عبدالله‌پور خاطرنشان کرد: ما در عملیات الی بیت‌المقدس 26 هزار شهید و 24 هزار جانباز داشتیم که در سخت‌ترین شرایط پای دفاع از کشور ایستادند و ما امروز وظیفه داریم که از مقاومت، صلابت و ایمان آنان درس بگیریم و مشکلات کشور را حل کنیم.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه تعداد رزمندگان حاضر در عملیات بیت‌المقدس نصف جمعیت کشور لبنان بود افزود: افراد حاضر در این عملیات مجاهدانی بودند که با تبعیت از ولی‌فقیه و با تحمل همه مشکلات توانستند از انقلاب و کشور دفاع کنند.

وی با اشاره به طراحی‌های دشمن علیه انقلاب اسلامی اظهار داشت: دشمن با گرفتن اطلاعات از نفوذی‌های خود در داخل کشور اجازه ورود کالا مثل دارو و قطعات هواپیما را به داخل نمی‌دهد و اروپایی‌ها نیز در این جنایات با آمریکا شریک هستند.

سردار عبدالله‌پور سلاح مناسب برای مقابله با تحریم دشمنان را اقتصاد مقاومتی دانست و خاطرنشان کرد: برخی مدیران کشور غرب‌گرا و ترسو هستند و از این رو نمی‌توانند از پس حل مشکلات برآیند، لذا بایستی با میدان دادن به جوانان انقلابی کشور را در مسیر درستی قرار دهیم.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه هر کشوری که سوخت و انرژی دارد شکست نمی‌خورد گفت: کشور ما در زمینه تامین سوخت و انرژی مورد نیاز خود مشکلی ندارد و ما توانستیم پیرو دستور رهبر معظم انقلاب با کمک دولت و با تشکیل قرارگاه امنیت غذایی در تامین 6 کالای اساسی کشور به خودکفایی برسیم.

وی ایجاد تردید، یاس، دوقطبی سازی و خسته کردن مردم را از جمله برنامه‌های دشمن برای تضعیف اراده ملت دانست و تصریح کرد: دشمن در این زمینه نیز نمی‌تواند موفق شود زیرا با وجود تبلیغات گسترده، سال گذشته 2 میلیون جوان در مراسم اربعین حاضر شدند و با آرمان‌های اسلامی تجدید عهد کردند.

سردار عبدالله‌پور با اشاره به نقشه دشمنان در مذاکره با ایران تاکید کرد: برجام با وجود تمام ایرادات و ضررهایی که برای کشور داشت باعث شد که همه بفهمند اعتماد کردن به سران اروپایی و آمریکایی چیزی جز ضرر و زیان در پی نخواهد داشت.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان خاطرنشان کرد: وظیفه ما این است که به دنبال تحقق اقتصاد مقاومتی باشیم و تولید و اشتغال را رونق دهیم و همچنین با پیروی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب به اهدافی که در پی آن هستیم، برسیم.

 

منبع: تسنیم

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام