سکوت معنادار و شک بر انگیز چهره‌های شاخص اصولگرایی در قبال رفتار شورای شهر رشت در عدم پذیرش استعفای علوی!
17 خرداد 98 - 00:00

گیلان آنلاین: بی شک یکی از گزینه‌های اصلی از میان جوانان اصولگرا که از او به عنوان کاندیدای حتمی انتخابات مجلس شورای اسلامی در محافل و مجالس یاد می‌شد، #امیرحسین_علوی، رئیس فعلی شورای شهر رشت بود.

 

 

گیلان آنلاین: بی‌شک یکی از گزینه‌های اصلی از میان جوانان اصولگرا که از او به عنوان کاندیدای حتمی انتخابات مجلس شورای اسلامی در محافل و مجالس یاد می‌شد، #امیرحسین_علوی، رئیس فعلی شورای شهر رشت بود.

لیکن اتفاقی که در چند روز گذشته رقم خورد، موجب شد #کاندیداتوری علوی #منتفی شود!

اعضای شورای شهر رشت با عدم حضور در جلسه مربوط به بررسی استعفای علوی، عملا راه را برای ورود او به این کارزار بستند.

گرچه این رفتار از سوی طیف اصلاح‌طلب شورا دور از ذهن نبود، اما اجماع اعضا (هر دو طیف اصولگرا و اصلاح طلب) بر این تصمیم کمی #مشکوک به نظر می‌رسد.

شنیده‌ها و گمانه‌ها از #لابی احتمالی عده ای از رجل قدیمی طیف #اصولگرایان با اعضای شورا، این مسئله را به ذهن مترتب می سازد که انگار این آقایان خیلی تمایلی به حضور گزینه ای #جوان که بخواهد به رقابت با دوستان و هم قطارانشان بپردازد نداشته‌اند، چرا که نه تنها تلاشی برای پذیرش استعفای علوی صورت نگرفت، بلکه در قبال این رفتار شورانشینان احدی هیچ مصاحبه و واکنشی نشان نداد!

حال #فارغ_از_این_اتفاقات، روی سخن با چهره‌های موثر جریان اصولگرایی است که چرا مهره چینان اصولگرایی که اکثرا افراد مشخص و #سالخورده هستند و معمولا با اقبال جامعه هم روبرو نیستند، کماکان خود را مکلف به حضور در صحنه انتخابات می دانند و هیچ تلاشی برای روی کار آمدن چهره‌های #جوان_انقلابی نمی‌کنند؟!

تا کی باید جریان انقلابی هزینه‌ی حب جاه و قدرت بعضی از این آقایان را بدهد ؟ کاش با چند بار محک زدن اقبالشان به این نتیجه می‌رسیدند که دیگر محبوبیتی ندارند و وقت آن رسیده که به عنوان مشاور به این جریان خدمت کنند و به کادر سازی و حمایت از مهره‌های جدید و جوان انقلابی بپردازند ...

 

 

منبع: کانال تلگرامی گیلان پرس

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام