فرمانده سپاه گیلان: چاپ
دشمن برای ترویج بی‌حجابی در ایران نقشه کشیده است
17 خرداد 98 - 12:12

گیلان آنلاین: دشمن در راستای ترویج بی‌حجابی و بی بندوباری در ایران به دنبال فروپاشی بنیان خانواده در این کشور است.

 

 

گیلان آنلاین: سردار عبدالله‌پور در اجتماع بزرگ آمران به معروف و ناهیان ازمنکر در مصلی امام خمینی‌(ره) در رشت اظهار داشت: مسئله عفاف و حجاب یک مسئله عادی نیست بلکه یک موضوع سیاسی و امنیتی برای کشور است.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه دشمن در راستای ترویج بی‌حجابی در ایران نقشه کشیده است خاطرنشان کرد: دشمن در راستای ترویج بی‌حجابی در ایران به دنبال فروپاشی بنیان خانواده در این کشور است.

سردار عبدالله‌پور با اشاره به اینکه دشمن در ‌3 بخش در حال تهاجم به انقلاب و ارزش‌های اسلامی در ایران است ابراز داشت: کشاندن ایران به پای میز مذاکره یکی از طراحی‌های دشمن است.

بیشتر بخوانید

وی با بیان اینکه ایجاد جنگ نرم دومین طراحی دشمن است خاطرنشان کرد: دشمن در راستای گسترش و ایجاد جنگ نرم در ایران در حقیقت به دنبال بی‌ایمان کردن جوانان ما، ترویج بی‌حجابی و ضربه‌زدن به اعتقادات و ارزش‌های انقلاب اسلامی است.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با تأکید بر اینکه سومین طرح دشمن، نقشه کشیدن و ضربه زدن به سبک زندگی اسلامی ایرانیان است اظهار داشت: دشمن در حقیقت در تلاش است تا مردم ایران را به سمت سبک زندگی غربی سوق دهد.

سردار عبدالله‌پور تصریح کرد: دشمنان انقلاب اسلامی با اقدامات شوم خود به دنبال ایجاد ناامیدی و یأس در بین جامعه اسلامی ما هستند و البته تمام توطئه‌های دشمنان با حضور فعالانه و پر قدرت مردم ما قابل حل است.

وی با بیان اینکه باید بتوان از ظرفیت و قدرت نیروهای انقلابی و بسیجی در راستای ترویج و احیاء امر به معروف و نهی از منکر در جامعه بهره برد گفت: سپاه قدس گیلان در کنار بسیج و دیگر نیروهای انقلابی در راستای ترویج و احیاء امر به معروف و نهی از منکر در جامعه ورود می‌کند.

فرمانده سپاه قدس گیلان خاطرنشان کرد: باید بتوانیم پرچم انقلاب اسلامی را به دستان حضرت ولی‌عصر(عج) برسانیم و در این مسیر باید این فریضه الهی و واجب فراموش شده امر به معروف و نهی از منکر را در جامعه احیاء کنیم.

 

 

منبع: تسمیم

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام