نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت: چاپ
بسیاری از هنجارشکنان اجتماعی صرفاً قصد خودنمایی دارند
18 خرداد 98 - 19:27

گیلان آنلاین: بسیاری از این افراد قصد مقابله با نظام اسلامی را ندارند.

 

 

گیلان آنلاین: آیت‌الله رسول فلاحتی امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی گیلان با اشاره به نقدهای مربوط به راهکارهای ارائه شده در امور فرهنگی گیلان اظهار داشت: اعضای شورای فرهنگ عمومی گیلان با وجود داشتن هدف واحد در شیوه اجرای راهکارها با هم اختلاف سلیقه دارند.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان گفت: داشتن هدف واحد اعضای شورای فرهنگ عمومی گیلان بسیار خوب است اما بایستی برای نبود زیرساخت‌ها در این باره فکری کنیم زیرا تا زیرساخت‌های لازم فراهم نشود پیشرفتی هم رخ نمی‌دهد.

رئیس ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان تصریح کرد: برخی از ناهنجاری‌هایی که در جامعه رخ می‌دهد تنها برای خودنمایی است و بسیاری از افراد قصد مقابله با نظام اسلامی و روحانیت را ندارند.

بیشتر بخوانید

وی با اشاره به رتبه نخست خیران گیلانی در کشور بیان کرد: در ایام ماه مبارک رمضان کمک‌های بسیاری برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در گیلان جمع آوری شد که این نشان‌دهنده زنده بودن مبانی اعتقادی در جامعه است.

آیت‌الله فلاحتی با بیان اینکه مردم به توحید و آخرت اعتقاد دارند اما مسئولان برای جهت‌دهی درست به اعتقادات مردم سستی کردند ابراز داشت: همه ما وظیفه داریم که برای هدایت مردم به مسیر درست تلاش کنیم.

امام جمعه رشت ریشه‌های اعتقادی در جامعه را خوب ارزیابی کرد و افزود: اگر با بدحجابی و بی‌حجابی به صورت دلسوزانه برخورد نکنیم نتایج مثبت و اثربخشی نمی‌گیریم لذا اتخاذ شیوه‌های درست امر به معروف و نهی از منکر ضرورت دارد.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان خواستار تشکیل کارگروهی جهت جمع بندی موضوعات ارائه شده در جلسه شورای فرهنگ عمومی گیلان شد و تصریح کرد: موضوعات مطرح شده بایستی به‌صورت کارآمد، اجرایی شوند.

 

منبع: تسیم

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام