فتحی : شش امتیاز بقوت خود برای استقلال باقی می ماند
19 خرداد 98 - 00:00

مدیرعامل باشگاه استقلال، گفت: کسر ۶ امتیاز از باشگاه استقلال به دلیل عدم پرداخت مطالبات «پروپئیچ» صحت ندارد.

«امیرحسین فتحی» درباره شایعاتی مبنی بر کسر ۶ امتیاز از باشگاه استقلال به دلیل عدم پرداخت مطالبات «پروپئیچ» مطرح شده است، اظهار داشت: این موضوع به هیچ وجه درست نیست و به عنوان مدیرعامل استقلال آن را تکذیب می‌کنم.

وی افزود: باشگاه استقلال برای پرداخت مطالبات «پرو پئیچ» بیش از یک ماه فرصت دارد و از مدت‌ها قبل نیز رایزنی‌ها و مذاکرات خود را برای پرداخت مطالبات این بازیکن آغاز کرده است.
فتحی خاطرنشان کرد: صحبت‌های بسیاری طی ماه‌های اخیر برای پرداخت مطالبات این بازیکن انجام شده است. جلسات و گفت و گوهای زیادی با فدراسیون فوتبال، وزارت ورزش و جوانان و همین طور سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران در کرواسی داشته‌ایم تا مطالبات این بازیکن پرداخت شود. روز شنبه برای پیگیری این موضوع با «مهدی تاج» ریاست فدراسیون فوتبال صحبت کردم و امروز نیز برای این پیگیری مساله با ایشان مجدداً جلسه دارم.

مدیرعامل استقلال، گفت: هواداران محترم استقلال مطمئن باشند که این موضوع با جدیت تمام پیگیری می‌کنیم و خطری باشگاه را تهدید نخواهد کرد.
پروپئیچ، مهاجم سابق استقلال یک سال پیش از این بابت عدم دریافت مطالباتش از استقلال به فیفا شکایت کرد. آن زمان باشگاه استقلال به دلیل تغییرات مدیریتی نتوانست دفاعیات مناسبی در مورد ادعای پرو پئیچ داشته باشد که در نهایت حکم فیفا به سود این بازیکن صادر شد.
چندی قبل، فتحی در برنامه‌ای تلویزیونی به صراحت از توافق با پروپئیچ حرف زد و گفت: مشکل این بازیکن حل شده و ما بحثی در این زمینه نداریم، خیال هواداران راحت باشد و امیدوارم آنها شاهد بازی‌های خوب استقلال باشند و روزهای خوبی را با یکدیگر تجربه کنیم.نویسنده: تحریریه
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام