مسئولان استقلال در کار استراماچونی دخالت نکنند
20 خرداد 98 - 00:00

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه کسی که در سری آ ایتالیا مربی گری کرده از دانش بالای فوتبالی برخوردار است، از مسئولان باشگاه استقلال خواست تا در کار «آندره آ استراماچونی» دخالت نکنند.

«جلال طالبی» روز دوشنبه دراین گفت و گواظهار داشت: باشگاه استقلال باید از تجربه های تلخ چند سال اخیر درس عبرت گرفته و با عدم تکرار آن به سمت موفقیت گام بر دارد.

وی افزود: مدیران استقلال باید درباره دلایل ناکامی تیم خود تحقیق و بررسی کنند. انتخاب نادرست افراد و بازیکنان، عدم ثبات مدیریت و تغییرات زیاد عمده ترین عواملی هستندکه در ناکامی های این تیم پر طرفدار نقش داشته است.

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: باشگاه استقلال در برکناری وینفرد شفر عجله کرد و می توانست تا پایان مسابقات لیگ برتر صبر کرده و بعد با این مربی آلمانی قطع همکاری کند. به نظر من اخراج شفر بدون مطالعه صورت گرفت و اگر او تا پایان فصل هدایت استقلال را بر عهده داشت، هیچ اتفاقی رخ نمی داد.

طالبی تصریح کرد: آندرآ استراماچونی بنا به اعلام مدیران استقلال هدایت این تیم را بر عهده خواهد گرفت. شناخت زیادی از وی ندارم اما این نکته را باید در نظر داشته باشیم شخصی که در ایتالیا و سری آ مربیگری کرده است مربی کوچکی نیست و به طور حتم از دانش کافی فوتبال برخوردار است.

وی تاکید کرد: باید به این مربی ایتالیایی اعتماد کرد و ابزار لازم را در اختیار او قرار داد تا بتواند به موفقیت برسد. همچنین مدیران باشگاه استقلال نباید در کار او دخالت کنند.

پیشکسوت فوتبال در پایان گفت: چند سال پیش و در زمان مدیریت امیررضا واعظی آشتیانی یکی از مسئولان استقلال تماس گرفت و پیشنهاد مدیریت فنی را به من داد که با توجه به شرایطم به این پیشنهاد پاسخ منفی داده و آن را رد کردم.نویسنده: تحریریه
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام