فرمانده سپاه قدس گیلان: چاپ
ترویج صحیح «امر به معروف» باعث سرشکستگی دشمن است
21 خرداد 98 - 13:25

گیلان آنلاین: ترویج صحیح فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه می‌تواند موجب نقش بر آب شدن نقشه‌های دشمنان شود.

 

 

گیلان آنلاین: سردار محمد عبدالله‌پور امروز در مجمع استادیاران حلقه‌های صالحین بسیج در رشت اظهار داشت: سپاه قدس گیلان در تلاش است تا در راستای انجام فعالیت‌های تربیتی از ظرفیت ائمه جمعه در استان استفاده کند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه تربیت و تعلیم جوانان در راستای تحقق اهداف انقلاب اسلامی، مأموریتی است که مقام معظم رهبری به سپاه پاسداران واگذار کردند خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران در برنامه‌های سازندگی و تولید علم نیز با جدیت ورود کرده است.

عبدالله‌پور با اشاره به اینکه ما باید با استفاده از روش‌های خاص، انقلاب را پیش برده و گسترش دهیم اظهار داشت: بسیج باید در حوزه‌های تربیتی نیز اثرگذاری بالایی در جامعه داشته باشد.

بیشتر بخوانید
وی به اهمیت داشتن صفاتی نظیر انقلابی‌بودن، شجاع و ارتباط خوب با بسیجیان در ائمه جمعه استان گیلان اشاره کرد و عنوان کرد: بنابراین ائمه جمعه باید همواره انقلابی، نترس و شجاع باشند و با بسیجیان نیز ارتباط داشته باشند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به مسائل مختلف و حلقه صالحین در استان خاطرنشان کرد: فرماندهانی که توانایی کار با را جوانان را نداشته باشند تغییر داده می‌شوند و این مساله به تمامی آنها تاکید شده است.

عبدالله‌پور با تأکید بر اینکه دشمن در رابطه با تغییر سبک زندگی ملت ایران نقشه کشیده است عنوان کرد: بنابراین ترویج صحیح فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه می‌تواند موجب نقش بر آب شدن نقشه‌های دشمنان شود.

وی به ضرورت ارتباط فرماندهان نواحی سپاه قدس با ائمه جمعه اشاره کرد و اظهار داشت: احیاء فریضه امر به معروف و نهی از منکر در حقیقت گامی مهم در راستای زمینه‌سازی ظهور امام زمان(عج) است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه تربیت بسیجیان باید همواره مدنظر مربیان صالحین باشد گفت: اهمیت این مساله به این دلیل است که در آینده هم 10 میلیون جوان انقلابی و حزب‌‌الهی در راستای تحقق اهداف اسلام و حفظ ارزش‌های انقلاب گام بردارند.

عبدالله‌پور با اشاره به اهمیت ایجاد تمدن نوین اسلامی تصریح کرد: ما باید با بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های خود در راستای زمینه‌‌سازی ظهور حضرت ولی‌عصر(عج) و ایجاد تمدن نوین اسلامی گام برداشته و استفاده کنیم.

 

 

منبع: تسنیم

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام