دستورالعمل مدیریت سبز در دانشگاه پیام نور اجرایی می شود
21 خرداد 98 - 00:00

رئیس دانشگاه پیام نور از اجرای دستورالعمل نظام مدیریت سبز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در این مرکز خبر داد.

به گزارش روز سه شنبه دانشگاه پیام نور، محمدرضا زمانی اظهار داشت: تشکیل شورای راهبری مدیریت سبز و گسترش آزمون های آنلاین و الکترونیکی طی سال های اخیر یک اقدام موثر جهت صرفه جویی در کاغذ و حفظ محیط زیست است.

وی از برگزاری ۲ میلیون و ۸۰۹ هزار و ۴۶۴ نفر آزمون در خرداد ماه سال جاری خبر داد و افزود: این آزمون ها برای ۴۰۰ هزار دانشجو در ۷ هزار و ۱۸۷ عنوان درس در نیمسال کنونی برگزار می شود.

زمانی همچنین با بیان اینکه آزمون های پایان نیمسال دوم ۹۷- ۹۸ از ۱۸ خرداد ماه آغاز شده است و ۱۰ تیر ماه به پایان می رسد، ادامه داد: براساس تمهیدات مرکز سنجش و آزمون ۲۲ درصد آزمون ها به شکل الکترونیکی در دانشگاه پیام نور برگزار می شود.

وی دریافت نمرات را هم زمان با پایان امتحان از دیگر مزایای آزمون های الکترونیکی عنوان و اظهار کرد: امروزه دانشگاه پیام نور به عنوان بزرگترین دانشگاه آزمون محور کشور، میلیون ها نفر آزمون را با موفقیت، در امنیت و رضایت مندی دانشجویان برگزار کرده است.

زمانی در پایان یادآور شد: دانشگاه پیام نور با تامین زیرساخت های ضروری در آینده ای نزدیک آزمون ها را الکترونیکی برگزار می کند.نویسنده: تحریریه
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام