سامانه‌های دفاعی سوریه حملات موشکی رژیم صهیونیستی را دفع کردند
22 خرداد 98 - 10:30

گیلان آنلاین: سامانه‌های دفاع موشکی سوریه دیشب تعدادی از حملات موشکی رژیم صهیونیستی را دفع کردند.

 

 

گیلان آنلاین: سامانه‌های دفاع هوایی ارتش عربی سوریه دیشب در برابر تجاوز موشکی رژیم صهیونیستی به منطقه تل‌الحارة در جنوب ایستادگی کرده و تعدادی از این موشک ها را ساقط کردند.

خبرنگار خبرگزاری سوریه گزارش داد که سامانه‌های دفاعی این کشور در حدود ساعت 2 بامداد در برابر تجاوز موشکی رژیم صهیونیستی به منطقه جنوب سوریه ایستادگی کرده و تعدادی از این موشک ها را منهدم کردند. این گزارش تاکید کرد که خسارت‌های به وجود آمده در نتیجه این حملات موشکی خسارت‌های مادی بوده و تلفات انسانی در نتیجه این عملیات گزارش نشده است.

بر اساس این گزارش دشمن اسرائیلی بعد از تجاوز موشکی خود جنگ الکترونیک را در منطقه آغاز کرده و تلاش کرد رادارهای سوریه را با اختلال مواجه کند.

بیشتر بخوانید

پیش از این سامانه‌های دفاع هوایی سوریه اهداف جوی نیروهای متخاصم را در جنوب غرب در معرض خطر قرار داده و تعدادی از این پرنده ها را ساقط کرده بودند.

دولت سوریه بارها اعلام کرده است رژیم اسرائیل و متحدان منطقه‌ای و غربی آن از گروه‌های تکفیری تروریستی که علیه دولت سوریه می‌جنگند، حمایت می‌کنند.

ارتش سوریه همچنین تاکنون بارها محموله‌های تسلیحاتی و مهمات ساخت اسرائیل را از گروه‌های تروریستی در سوریه کشف کرده است.

سامانه‌های دفاعی سوریه بامداد روز دوشنبه 13 خردادماه نیز با حمله موشکی رژیم صهیونیستی به فرودگاه تیفور مقابله و دو موشک را منهدم کردند.

یک منبع آگاه نظامی دراین خصوص گفت: براثر اصابت موشک‌های رژیم صهونیستی به این فرودگاه نظامی، یک نظامی سوری شهید و دو نفر دیگر زخمی شدند.

وی اضافه کرد: در این حمله یک انبار مهمات منهدم و خسارت‌های مادی به برخی تأسیسات و تجهیزات وارد شد.

 

منبع: تسنیم

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام