استاندار گیلان : صدا و سیما صدای مسئولین باشد
22 خرداد 98 - 00:00

استاندار گیلان خطاب به مسئولان رسانه ملی در استان گفت: حرف ما را تقویت نکنید ، آنچه که هست را منعکس کنید.

 مصطفی سالاری روز چهارشنبه در مراسم معارفه مدیرکل صدا و سیمای گیلان با انتقاد از نحوه انعکاس سخنان وی در بخش خبری ساعت ۲۰ رسانه ملی در روز رشت گفت: سخنانم در این بخش خبری با آنچه گفته بودم، تفاوتی فاحش داشت و زمانی که انتقاد کردم گفتند سخنان شما بر اساس سخنان دیگر مسئولان تکمیل و تقویت شده است.

وی ادامه داد: لطفاً حرف ما را تقویت نکنید و کلام خودمان را منعکس کنید.

سالاریضمن قدردانی از تلاش‌های صدا و سیمای مرکز گیلان با بیان اینکه رسانه پل ارتباط بین مردم و مسئولان است اظهار داشت: نقش صدا و سیما در این راستا تعیین کننده است و ما از نظارت مردم بر دولت استقبال می‌کنیم و همه همکاران آماده پاسخگویی به مردم هستند.

وی رسانه را ابزاری نوین برای اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر عنوان کرد و گفت: همه ما نیاز به تذکر داریم و تذکر مردم از طریق صدا و سیما می‌تواند منتقل شود.

سالاری تاکید کرد: رسانه پل ارتباط بین مسئولان و مردم است و بر همین اساس می‌بایست مطالبات مردم بیان و پاسخ آن از مسئولان دریافت و منعکس شود.

محمد صادق حسنی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم گفت: متأسفانه مشکلات و کاستی‌های گیلان پشت سرسبزی و زیبایی‌های خدادادی این سرزمین پنهان شده و انعکاس مشکلات در تولیدات صدا و سیما مشهود نیست.

وی اظهار داشت: اعتبارات و امکانات دولتی آن طور که باید به گیلان اختصاص نمی‌یابد زیرا آنطور که باید استان معرفی نمی‌شود.

وی با بیان اینکه مشکلات بصورت واقعی باید انعکاس یابد گفت: درست است که گیلان دارای مردمان میهمان نوازی است اما مشکلات حضور گردشگران باید بگونه ای انعکاس یابد که چنین تلقی نشود که گردشگران هر کاری بخواهند می‌توانند در این خطه انجام دهند.

مراسم معارفه محمد باقر باقرزاده مدیرکل جدید صدا و سیمای گیلان با حضور جمعی از مدیران در استودیو نور صدا و سیمای گیلان برگزار و از زحمات حسن ظهیری مدیرکل پیشین این رسانه قدردانی شد.نویسنده: تحریریه
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام