لیگ دوچرخه سواری قهرمانی در تهران برگزار میشود
23 خرداد 98 - 00:00

رییس هیات دوچرخه سواری استان تهران گفت که مسابقات لیگ برتر بزرگسالان مردان و قهرمانی زنان کشور در بخش جاده ۲۸ و ۲۹ خردادماه جاری در دریاچه چیتگر تهران برگزار می شود.

امید سراجی روز پنجشنبه در این گفت و گوا اظهار داشت: مسابقات لیگ برتر مردان در رده سنی بزرگسال با شرکت ۱۲ تیم با حضور ۹۰ دوچرخه سوار در بخش جاده روزهای ۲۸ و ۲۹ خرداد ماه در منطقه چیتگر تهران برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین مسابقات قهرمانی زنان کشور نیز در بخش جاده روزهای سوم و چهارم تیرماه در این محل برگزار خواهد شد که ۱۳۰ دوچرخه سوار زن از سراسر کشور شرکت خواهند داشت.

رییس هیات دوچرخه سواری استان تهران با بیان اینکه نفرات برتر این رقابت ها در ترکیب تیم ملی کشورمان قرار خواهند گرفت، افزود: در صدد هستیم تا با تیم های خود در این رقابت ها سهمیه خوبی را به دست آوریم.

وی بیان کرد: یکی از اهداف دیگر این هیات کسب سهمیه المپیک در این ورزش است که در این خصوص فراز شکری در رشته کوهستان و محمد گنجخانلو در بخش جاده توانستند به عنوان نمایندگان استان نشان های نقره و طلای بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا را کسب کنند.

سراجی همچنین از ناهماهنگی برخی معاونت های شهرداری تهران در خصوص برگزاری مسابقات و ایستگاه های دوچرخه انتقاد کرد و گفت: طبق کمیسیون ۵ اداره کل ورزش و جوانان استان تهران می بایست هیات دوچرخه سواری به عنوان متولی این ورزش نظارت ویژه ای در خصوص قیمت گذاری ها، اجاره، ایمنی و غیره داشته باشد تا هیچگونه مشکلی برای ورزشکاران ایجاد نشود.

به گفته وی تنها محل پیست حرفه ای دوچرخه سورای در تهران پیست آزادی و مجموعه تختی (استعداد یابی) محسوب می‌شنویسنده: تحریریه
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام