کشف 362 فقره سرقت در تالش
4 تیر 98 - 00:00

 سرهنگ حسین جمال‌دار در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات پلیس شهرستان تالش در سه ماهه سپری شده از سال جاری و کشفیات مربوطه، اظهار کرد: در سه ماه گذشته 362 فقره سرقت کشف شد که 232 سارق دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند؛ در این مدت 58 تن چوب قاچاق در شهرستان تالش کشف شده است. 
وی با بیان اینکه همچنین ماموران انتظامی تالش 11 کیلوگرم انواع موادمخدر را کشف کرد‌ه‌اند، افزود: 36 قبضه اسلحه شکاری غیرمجاز هم در این مدت کشف شده است .
سرهنگ جمال‌دار بیان کرد: ماموران پلیس تالش 14 هزار و 764 قلم دارو و 106 هزار و 40 نخ سیگار که همگی قاچاق بودند را در سه ماهه اول سال جاری کشف کردند. 
این مقام انتظامی گفت: برابر هماهنگی‌های به‌عمل آمده با مقام قضائی در برخورد قاطع با متخلفان و هنجارشکنان، تعداد 375 دستگاه موتورسیکلت و 621 دستگاه خودرو به دلایل سرقتی بودن وسیله نقلیه، داشتن دستور توقیف قضائی، عدم رعایت قوانین و مقررات، بی‌نظمی در عبور و مرور از جمله تخلفات حادثه‌ساز، حمل کالای قاچاق و مواد‌مخدر، انجام سرقت و جابجایی اموال مسروقه توقیف شدند. 
فرمانده انتظامی شهرستان تالش در پایان این گفت وگو به برگزاری جلسات شورای معتمد پلیس و ارائه آموزش همگانی شهروندان به منظور پیشگیری از وقوع جرم و تعامل با مسئولان محلی، ائمه جمعه، بخشداران و دهیاران اشاره کرد و گفت: به منظور شنیدن سخنان مردم و رفع مشکلات انتظامی آنها در سه ماهه اول سال جاری تعداد 12 مرحله جلسه ارتباط مستقیم با شهروندان برگزار و به مشکلات آنان رسیدگی شد. نویسنده: تحریریه
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام